У Тернополі відбувся кастинг на нову короткометражку Макса Мельника «Кінцева 9 ¾»

Кастинг на головну роль відбувся 13 лютого. Тривав від 11.00 до 13.00 в приміщенні Всеукраїнського об’єднання «Просвіта» за адресою – вул. Йосипа Сліпого, 3. На головну роль обирали кінорежисери Макс Мельник та Богдан Голич. Далі на ternopil-trend.

Претендентам на роль були задані запитання чи готові вони до змін, в якій ролі вони себе уявляють, комфортніше почувають, яку роль хотіли би зіграти. Результати кастингу оголосять протягом двох або трьох днів. Всіх кандидатів попередили, що якщо їх не візьмуть на роль у «Кінцева 9 ¾», то можуть взяти у інші короткометражки. Наразі у Макса Мельника вже заплановано 14 кіноідей, у його колеги по фаху Богдана Голича – 6. 

«Було кілька кандидатів, яким я точно галочку поставив,– повідомив наприкінці кастингу автор короткометражки».

Кандидати розповідали про себе та свій попередній акторський досвід, хто вони за освітою та де знімались до цього.

«Занадто швидко. Хотілось більше поговорити, можливо трішки продекламувати репліки. Наскільки я розумію зараз режисер шукає типаж. Тут просто не вгадаєш. По своїм відчуттям, якби потрібно було б щось продемонструвати – я б продемонстрував. Все залежить від того як головного героя бачить режисер – боязливим, недолугим чи відповідальним та напористим. Я відчуваю себе комфортно. Чи підійду не підійду залежить від задуму режисера»,– поділився своїми враженнями після кастингу Богомаз Костянтин.

Про що «Кінцева 9 ¾»?

Задумка короткометражки показати, що люди живуть в такому світі, де вже настільки звикли довіряти технологіям, що відвикли довіряти власним мізкам. Люди живуть в інформаційному шумі і історія про те, що в одній компанії відбувся збій і GРS-навігатор намагається вбити кур’єра. Назва короткометражки «Кінцева 9 ¾» запозичена із Гаррі Поттера та взята за один із аргументів GРS-навігатора, що можна проїхати крізь стіну.

З якими труднощами стикається режисер під час зйомок?

«Написати сценарій можна за день. Зйомки теж відбуваються за день, максимум два. Найважче, це location scouting – пошук локації, яку уявляєш в голові. Все впирається в ці локації. Якщо виїзд за місто – знімається тільки ця заміська локація. Якщо в місті є можливість швидко передислокуватися, переїхати – знімається дві локації за день. Наприклад, коли писався  сценарій до стрічки «Пакєт» я уявляв провулок, як в американських фільмах: цегляні будинки з обох боків, пожежна драбина, великий смітник. В Тернополі таких немає, але обрали найвдаліший з тих що були»,– ділиться досвідом Макс Мельник».

На короткометражку «Кінцева 9 ¾» заплановано 3 локації. Перша – кафе на вулиці Тарнавського, де бере замовлення кур’єр. Друга – автомобіль на якому він везе замовлення. Третя – глуха дорога, яка впирається у стіну.

Наразі відбувається пошук по промзонах  третьої локації.

Макс Мельник реалізував вже 3 короткометражки. Його «Однокласник» зараз перебуває у 20 номінантів на перемогу у фестивалі «BRUKIVKA». Минула стрічка «One Life» на цьому фестивалі отримала друге місце. Дебютна короткометражка «Пакєт» виграла гран-прі на Коростенському фестивалі вуличного кіно.

Comments

.,.,.,.