Як облаштувати сходи на горище в Тернополі

Якщо ви проживаєте в приватному будинку, у вас на останньому поверсі є горище або ж мансарда. Тому, актуальним під час проведення ремонту є вибір сходів https://nasha-stroyka.com.ua/uk/cherdachnie-lestnici/filter/proizvoditel-is-fakro/apply/, які мають не лише добре вписуватися в інтер’єр будинку, але й бути безпечними та якісними.

Види сходів  на горище

Загалом на ринку можна вибрати три конструкції сходів: розсувні, складні та стаціонарні. Розглянемо більш детально кожен з цих видів.

Розсувні сходи на горище складаються з двох частин: конструкції, що кріпиться до люка, інша частина висувається вниз. Виробники пропонують розсувні сходи, що можуть витримувати навантаження до 250 кілограмів. Проте, варто подумати про поручні, адже зазвичай сходи мають великий кут нахилу.

Конструкція складних сходів складається з декількох частин, які накладаються одна на одну. Популярність серед тернополян здобули металеві складні сходи у вигляді гармошки. В конструкції вже наявні поручні.

Ще одним видом є стаціонарні сходові конструкції. В цьому випадку встановлюють стаціонарну драбину з дерева чи металу. Вибираючи сходову конструкцію враховуйте інтер’єр помешкання, щоб драбина гармонійно вписалася в облаштування дому. Ціна на стаціонарні сходи залежить від матеріалу та виробника, однак враховуючи широкий вибір на ринку завжди можна знайти варіант для вашого бюджету.

Перш ніж визначитися з видом конструкції, потрібно заміряти висоту від стелі до підлоги, адже розміри сходів повинні вписуватися в цю величину. Також, якщо у вас опалюється мансарда чи горище, перевагу слід надавати стаціонарним сходам. Водночас якщо на верхньому поверсі знаходиться не опалювальне приміщення, доцільно купувати складну чи розсувну драбину, яка легко висуватиметься і складатиметься.

Де купити в Тернополі недорого сходи на горище

В Тернополі не так багато магазинів будматеріалів, де можна купити сходи на горище. Натомість великий вибір якісних сходових конструкцій представлений в інтернет-магазині «Наша стройка» https://nasha-stroyka.com.ua/.

«Наша стройка» пропонує придбати сходи фірми Fakrо, на які зараз діють хороші знижки. Наприклад, непоганим варіантом для горища є сходи на горище Fakro LST металеві 90×60. Модель призначена для отвору на горище розміром 90х60. Головними перевагами металевих сходів є протиковзка перфорація, можливість змінювати кількість сходинок, завдяки чому регулюється висота сходів, а також можливість встановлювати додаткові аксесуари.

Виробник надає гарантію на сходову конструкцію на три роки. До того ж її можна оплатити частинами або взяти в кредит.

Comments

.