Юні танцюристи з Тернопільщини стали чемпіонами України з танцю

Юні жителі Тернопільщини стали найкращими в бальних танцях. Владислава Пирка та Дмитро Бельзецький з Чорткова вибороли перемогу на чемпіонаті України. Про це розповіли в прес-службі Чортківської міської ради. Повідомляє сайт ternopil-trend.

Змагання відбулися 12 лютого у Львові. Пара чемпіонів є вихованцями школи танцю “Flex Academy”. Тренував юних чортківчан Юрій Мотолько.

Окрім Владислави Пирки та Дмитра Бельзецького місто Чортків на чемпіонаті представляли ще три пари танцюристів: Соломія Кормиш та Володимир Чопик, Вероніка Тимків та Олександр Пендзій, Дарина Яковенко та Маркіян Стельмащук. Всі танцюристи увійшли до десятки найкращих танцювальних пар.

В Чортківській міській раді привітали Владиславу Пирку та Дмитра Бельзецького з перемогою і побажали підкорювати нові вершини та продовжувати розвивати нові таланти.

Варто додати, що це не перша перемога талановитих чортківчан. В грудні 2021 року в Польщі проходив чемпіонат Європи із танців “IDSA EUROPEAN CHAMPIONSHIP”, де Україну представляли Дмитро Бельзецький та Владислава Пирка.

Танцюристи здобули перемогу одразу в трьох категоріях «Rising star European program», «Juveniles 2D European program» та «Juveniles 2 European program».

В Чортківській міській раді вважають, що таланти та вміння дітей зуміли підкорити Європу. Однак, перемога залежала від зусиль всієї команди – батьків, тренера та дітей.

Ще одне призове місце Владислава Пирка та Дмитро Бельзецький здобули на змаганнях зі спортивних бальних танців «The Legend of Golden Lviv 2021».

Нещодавно вчителька хореографії з Тернополя виборола перемогу на турнірі з фітнесу. Ольга Пастух зайняла призове місце на конкурсі “UKRAINIAN GRAND PRIX”, що проходив у Києві. Це був дебют тернополянки на подібному конкурсі. Ользі Пастух вдалося здобути перемогу одразу у двох категоріях – «фітнес бікіні».

Comments

.,.,.,.