Переможець шоу «Голос країни» з Тернопільщини опинився в лікарні через COVID-2019

Роман Сасанчин потрапив в лікарню через коронавірус. Про новину переможець шоу «Голос країни» та «Голос. Діти» розповів на своїй сторінці в соціальній мережі. Повідомляє «Ternopil-trend».

Він опублікував відео, на якому видно, що співак знаходиться на лікарняному ліжку та перебуває під крапельницею. В Романа діагностували COVID-2019 та зараз він проходить необхідний курс лікування. За словами артиста, на початку хвороби він одразу ж звернувся до лікарів. Він подякував своїм прихильникам за підтримку та надіється, що все буде добре.

Раніше коронавірус діагностували в матері співака, яка перебуває у вкрай важкому стані. Лікарі намагаються врятувати життя матері артиста. Жінку госпіталізували з ускладненнями від коронавірусу та під’єднали до апарату штучної вентиляції легень. 

Спочатку матір артиста проходила лікування в Заліщицькій районній лікарні. Однак, після погіршення стану її терміново госпіталізували в реанімаційне відділення Тернополя. Роман Сасанчин звернувся до своїх прихильників з проханням допомогти фінансово, оскільки лікування є досить дорогим.

Чимало людей відгукнулися на прохання співака та зібрали кошти, яких вистачило на перший етап лікування. Роман Сасанчин висловив подяку лікарям, які рятують життя жінки та зазначив, що наразі медикаментів вистачає.

Артист розповів, що в надії почути хороші новини, він запитався в лікаря про стан здоров’я матері. Однак, у відповідь почув, що стан здоров’я його найріднішої людини стабільно важкий. Єдине про що Роман Сасанчин попросив своїх прихильників – помолитися за його маму.

Варто додати, що співак прославився після перемоги в 10 сезоні популярного шоу «Голос країни». 18-річний юнак обійшов своїх більш досвідчених суперників та став беззаперечним переможцем шоу. 

Comments