В Тернопільському драмтеатрі відновлять показ вистав

Є хороша новина для тернополян – прихильників театрального мистецтва. Вже незабаром Тернопільський академічний обласний драматичний театр знову відкриє двері для глядачів. Про це розповіли на офіційній сторінці закладу в соціальній мережі. Повідомляє «Ternopil-trend».

З 15 травня драматичний театр відновлює свою роботу. В прес-службі театру анонсували одразу декілька прем’єр. Щоправда, всі вистави проходитимуть з дотриманням карантинних обмежень. В театрі з нетерпінням чекають на глядачів та обіцяють чимало приємних вражень.

В репертуарі на наступний місяць анонсували такі вистави як: «Занадто одружений таксист», «Естроген», «Одного разу в морзі», «Любов без гриму» та «Гормон кохання або Естроген».

Варто додати, що через стрімке поширення коронавірусу міський штаб з протидії епідеміологічним захворюванням вирішив зупинити роботу драматичного театру з 18 березня. Майже два місяці тернополяни не мали можливості відвідати вистави.

Напередодні Великодня в Міністерстві охорони здоров’я роздумують, які ж карантинні обмеження запровадити, щоб не було нового спалаху коронавірусної хвороби. Зокрема, багато людей на свята приїдуть відвідати своїх родичів та рідних, що відповідно може спричинити стрімке поширення COVID-2019.

Наразі чіткого плану карантинних обмежень на Великодні свята немає. Однак, вже достеменно відомо, що влада не планує закривати церкви для парафіян. Щоправда, перебувати в храмі можна буде лише з дотриманням всіх обмежень – обов’язкового носіння маски, дотримання дистанції та обмеження кількості парафіян в приміщенні.

Слід зазначити, що минулого року влада рекомендувала українцям залишатися вдома на Великдень та утриматися від відвідувань храму. Хоча, церкви й були відкриті, однак біля них постійно чергували поліцейські.

Comments

.,.,.,.