Як створити власний стартап у Тернополі

21 століття по праву вважається епохою розвитку новітніх технологій. Кожного дня з’являються корисні стартапи, які мають на меті спростити життя тернополянам. Якщо у вас багато ідей та ви бажаєте їх втілити в реальність, рекомендуємо вам скористатися декількома порадами. Повідомляє “Ternopil-trend“.

Як створити стартап та зробити його успішним

Для того, щоб ваша ідея стала цікавою та принесла не лише користь, але й хороший заробіток, ви повинні в неї вірити. Адже без належного ентузіазму не можна зробити стартап успішним. Однак, високий результат досягається лише великою працею.

Перш ніж приступити до розробки стартапу, слід чітко визначити, з чого починати свою роботу. Відомі маркетологи радять дотримуватися головного правила: не потрібно продавати те, що ви маєте. Почніть продавати те, що потрібно людям. В будь-якому випадку від пасивних дій потрібно перейти до активних дій. Успішні стартапи не терплять зволікань.

Не потрібно забувати і про конкуренцію серед тернопільських програмістів. Адже на кожному ринку є фірми з подібними продуктами. І саме конкуренція є рушійною силою, що допомагає більше вдосконалювати продукти та працювати над залученням нової аудиторії.

Изображение удалено.

Виділяють декілька категорій, від яких можна чекати цікавих стартапів:

– студенти останніх курсів університетів Тернополя. Це найчисельніша категорія нових стартаперів, адже в них є юнацький максималізм та віра в ідеали. Вони з усією головою занурюються у втілення своєї ідеї, не завжди думаючи наперед, чи знайде їхній проєкт відклик у тернополян;

– другою категорією є офісні працівники. Вони починають шукати нові ідеї для розвитку всередині компанії. Зокрема, офісні працівники розуміють, що з часом компанія починає втрачати споживачів, що впливає на рівень їхніх доходів. Тому, починають шукати нові шляхи для залучення клієнтів;

– внутрішньо корпоративні стартапи – є одними із модних напрямків в сфері ІТ-технологій. Вони швидко отримав визнання в підприємницьких корпораціях. Підприємства з радістю підтримують нові ідеї та допомагають їх втілити в життя.

Інвестиції та виконавці

Для того, щоб ваш стартап «вистрілив» потрібно зайнятися пошуком команди, яка допоможе вивести його на новий рівень. В кожній команд повинен бути генератор ідей, працівники, що виконуватимуть основну роботу та критики.

На тернопільському ринку ІТ-технологій зазвичай критиками є люди, які займаються моніторингом ринку і можуть знайти якусь цікаву ідею закордоном та втілити її в життя в українських реаліях.

Не менш важливою складовою успішного стартапу є інвестиції, адже без фінансування просунути проєкт на ІТ-ринку є досить складно. Без грошей більша частина стартапів вмирає на початковому етапі. Або ж буває навпаки: розробник стартапу отримує інвестиції і розслабляється вважаючи, що вкладення є його заробітком. Хоча, це зовсім не так, оскільки вони лише є однією з сходинок, що ведуть до успіху.

Джерелами фінансування стартапу можуть бути: друзі, держава, конкурси, бізнес-акселератори, стратегічні інвестори або ж венчурні фонди.

Comments

.,.,.,.