У Віктора Павліка через коронавірус зірвалося весілля

Популярний співак з Тернопільщини Віктор Павлік цьогоріч мав одружитися в четвертий раз на своїй обраниці Катерині Репяховій. Проте, на заваді закоханій парі стала пандемія коронавірусу.

Повідомляє «Ternopil-trend». Про новину Катерина Репяхова розповіла на своїй сторінці в соціальній мережі.

Варто додати, що церемонія одруження мала пройти 10 червня у Дніпрі – рідному місті нареченої. Весілля планували зробити в європейському стилі та запросити на нього лише найближчих друзів та родину. 

Несподівана епідемія коронавірусу змусила пару задуматися про перенесення дати весілля. Зокрема, наречені заявляли, що перенесуть свято, якщо не відкриють кордони. Віктор Павлік та Катерина Репяхова таки стануть чоловіком і дружиною в серпні, проте наразі невідомо якого ж саме числа.

Яскрава пара часто привертає до себе увагу засобів масової інформації. Нещодавно уродженець Теребовлі Віктор Павлік в інтерв’ю заявив, що неодноразово зраджував своїй колишній дружині. Так, до зустрічі з своєю теперішньою обраницею в нього було декілька службових романів.

За словами Віктора Павліка, 25 років сімейного життя погасили колись палкі почуття з його дружиною Ларисою. Тому, він шукав нових відчуттів на стороні. В один момент в співака розпочався стрімкий роман з Катериною Репяховою, яка згодом стала концертним директором Віктора Павліка.

Проте, на той час в співака тяжко захворів його молодший син Павло, в якого виявили онкологію. Тому, Віктор Павлік не поспішав покидати сім’ю в скрутний час, адже син потребував його батьківської підтримки. На щастя, 19-річний Павло зумів побороти недугу, пройшовши 10 курсів хіміотерапії. Для порятунку сина Віктор Павлік продав унікальну колекцію гітар.

Якийсь час співак змушений був приховувати нові стосунки, однак коли про них дізналася дружина Лариса, шлюб остаточно розпався.

Comments