«DevBattles» – проєкт тернопільських програмістів

Молоді програмісти з Тернополя Любомир Вітоль та Олександр Бережник розробили унікальний інтернет-ресурс. Проєкт отримав назву «DevBattles». Повідомляє «Ternopil-trend».

Що таке DevBattles та для кого він розроблений

Проєкт має на меті об’єднати любителів сфери ІТ. На інтернет-ресурсі люди діляться досвідом з розробки різноманітних програм. Також є можливість задавати питання, змагатися між собою, дізнатися останні новинки сфери ІТ.

DevBattles дозволяє знайти роботу, на сайті можна поспілкуватися з рекрутерами. Особливо активні користувачі можуть створювати особисті та корпоративні блоги.  Варто додати, що жодних коштів за користування інтернет-ресурсом автори не беруть.

Для компаній на сайті є окремі розділи, де вони створюють власні профілі, запускають рекламу та публікують вільні вакансії. Якщо з’являється новина про певну компанію, система сайту одразу підтягує її під розділ конкретної фірми і таким чином користувачі можуть оперативно дізнатися, що говорять про компанію. Окремо функціонує система анонімних та не анонімних відгуків.

За словами співрозробника сайту Любомира Вітоля, вони з другом намагаються постійно запроваджувати щось нове та не стояти на місці. Проте, від українських користувачів вони очікували більшої активності.

Спочатку сайт існував на трьох мовах: українській, російській та англійській. Однак, навіть тернополяни переглядали всю інформацію на російській мові. Тому, з часом розробники сайту вирішили відмовитися від української мови, оскільки вона також потребує додаткового часу для підтримки.

Середньостатистичний програміст шукає інформацію на англійській мові. Зараз тернополяни активно працюють над пришвидшенням ресурсу, оскільки сервер  знаходиться в США, де сайт набагато швидше працює.

DevBattles відрізняє від інших подібних ресурсів тим, що сайт є комплексним майданчиком, де можна і роботу знайти, і статтю розмістити та навіть пограти в ігри. Наприклад, для любителів ігор на сайті передбачена можливість збирати бали, які мають назву «devpoints». Згодом їх можна знову використовувати під час гри.

Тоді як інші ресурси мають лише схожі окремі розділи. Наприклад, Linkedln є сайтом пошуку роботи, Тake overflow дозволяє обговорити різні цікаві питання в ІТ-сфері. В той час як DevBattles є унікальним проектом, адже надає можливість організовувати змагання, столи в режимі онлайн.

Comments

.,.,.,.