“Main Academy”: комплексна підготовка фахівців у ІТ-сфері  

Популярність ІТ-сфери збільшується з кожним роком. Це, в свою чергу, впливає на ріст кількості освітніх закладів з інформаційних технологій, появу нових і затребуваних на ринку спеціальностей у ВНЗ, ІТ-шкіл, курсів тощо. Якщо ви бажаєте стати хорошим спеціалістом, і пов’язати своє життя з інформаційними технологіями, то, мабуть, вже зіткнулися з проблемами вибору, пише ternopil-trend.in.ua.

“Де пройти ефективне навчання, яке зробить з мене хорошого і високооплачуваного спеціаліста?”, – питання, яке турбує чи не всіх, і не лише в сфері ІТ.

Шляхом порівнянь, аналізу можливостей і освітніх програм, можна обрати те, що найбільше потрібне спеціалістам у тій чи іншій галузі. Але і це не дасть 100% гарантію того, що навчання не розчарує або виявиться не таким, яким його уявляли. Наша мета – не рекомендувати, а ознайомити з можливостями, які пропонують навчальні заклади в нашому місті.  

“Main Academy” – це перша і найбільша в Україні комплексна система підготовки сертифікованих фахівців у сфері ІТ. Заснована у 2015 році в Києві як “Brain Academy”, у 2016-му відкрила низку філій у великих українських містах: Львові, Одесі, Харкові, Вінниці й Тернополі. 

“Main Academy”

Український освітній центр “Main Academy” здійснює висококваліфіковану підготовку професійних розробників відповідно до міжнародних стандартів і вимог найвпливовіших ІТ-компаній. В Україні він став першим акредитованим провайдером тренінгів ISTQB. 

Їх партнерами є більше 350 українських та іноземних ІТ-компаній, зокрема: “Grossum”, “GlobalLogic”,  “Astound”. Тут не лише навчають з 0 усього, що повинен знати фахівець, але й підвищують кваліфікацію тих, хто у сфері інформаційних технологій вже досить давно. 

Джерело: фото mainacademy.ua 

Навчальні програми, що визначають необхідні навички та якості фахівця для різних посад, розроблені на базі міжнародних стандартів. “Main Academy” створили їх спільно з українськими ІТ-компаніями. Можливе як офлайн, так і онлайн навчання з різних куточків світу. Це є досить зручно. 

Джерело: фото mainacademy.ua 

Основними напрямами навчання “Main Academy” є: основи програмування, Java, IT-English, РНР, QA (тестування ПЗ), Android (створення додатків) тощо. Усього “Main Academy” пропонують 12 спеціальностей в сфері інформаційних технологій. Їх, як зазначалося попередньо, можна опанувати у форматі онлайн чи офлайн. 

“Main Academy” створили кілька успішних проєктів. Серед них: соціально-освітня програма “IT Discovery”, метою якої є зробити доступною якісну ІТ-освіту в Україні, та простір для навчання і роботи “Main Hub”, де майже щомісяця проводять майстер-класи й різноманітні цікаві заходи. 

Філія у Тернополі

У 2016 році “Main Academy” відкрили філію в Тернополі, за адресою проспект Степана Бандери 42/2. 

Як зазначено на офіційному сайті освітнього центру, в “Main Academy” працюють лише кваліфіковані експерти ІТ, задіяні у відомих компаніях. Головне те, що вони постійно проходять підготовку, сертифікацію в Центрі підготовки інструкторів “Main Academy”. А кожна філія забезпечена саме такими інструкторами. 

Джерело: фото mainacademy.ua 

У Тернополі проводять навчання з дотриманням єдиних стандартів, підготовки матеріалів і сертифікації студентів. Тобто, навчання у всіх філіях відбувається за однією програмою.

Основною залишається підготовка від нульового рівня знань в програмуванні до рівня Junior розробника. Попри основну програму, яку засвоює студент, додатковими перевагами у навчанні є опанування самопрезентації, спілкування з роботодавцем чи клієнтами, технічної англійської комунікації та інших, не менш важливих моментів у роботі майбутнього фахівця ІТ. 

Comments

.,.,.,.