Тернопільський гурт представив новий кліп

Тернопільський гурт «Холодне сонце» показав новий кліп на пісню «Чорне вино». Він призупинив свою діяльність у 2014 році через хворобу соліста ‒ Василя Гоцка. Проте через кілька років музиканти відновили музичну роботу.

Про це повідомляє «Ternopil-trend» з посиланням на сайт міста Тернополя «0352.ua».

З розповіді фронтмена гурту видно, що він переживав свої злети і падіння.

Лідер Василь Гоцко згадує, що після перенесеної операції не мав голосу і йому було дуже прикро, коли решта в реанімації могли вільно говорити. Василь Гоцко каже, що в його трахеї лікарі залишили інтубаційну трубку на всю ніч, щоб продовжити лікування зранку, але він прокинувся вже через 25 хвилин після закінчення операції. Чоловік розповідає, що дихав через спеціальний апарат, як Дарт Вейдер. Трубка затискала його голосові зв’язки і йому не вистачало повітря вночі.

Також у чоловіка були проблеми із зором і він не міг бачити чітких граней якихось предметів. Це трохи підірвало його плани, творчі задуми і Василь не знав чи надалі займатиметься музикою. Він зізнається, що на той час була незакінчена справа, тобто альбом «Чорне вино», який вже був на порозі випуску. Після відновлення Василь Гоцко повернувся до зведення цього матеріалу.

З поверненням голосу лідер гурту вирішив відродити музичний проект і з новим колективом почав робити нову концертну програму.

Василь Гоцко додав про ідею створення кліпу, що виникла у його товариша Геннадія Кисельова. Партнер по роботі Костянтин Штифурак запропонував Василеві зняти разом музичне відео, що вийшло дуже цікавим.

Лідер гурту каже, що пісня «Чорне вино» про історію боротьби з внутрішніми демонами і слабкостями. У кліпі це показано у вигляді образу дівчини в чорному вині, що переслідує героя. Він розуміє, що не може розірвати з нею зв’язку. Проте в результаті вона проходить у реальний світ.

Соліст гурту коментує, що на передній план виходить стукіт серця, який дивує своїм неприроднім стукотом. Цей звук є клацанням механічного аортального клапана Василя. Чоловік каже, що це не є додатковим призвуком, а стукотом його врятованого серця.

Comments

.,.,.,.