Учасники туру «Космічна Україна» приїхали до Тернополя

У рамках програми «Космічна Україна. Те, що ми робимо!» до Тернополя прибули учасники, які поглибили знання про космос, галактики.

Про це інформує «Тернопіль тренд» з посиланням на «ТЕРЕН».

На зустрічі дискутували про досягнення в астрономічній галузі та розвиток науки про космос в Україні. Учасники згадували про перші польоти у відкритий космос Леоніда Каденюка, Янгеля як головного керівника космічної програми, Глушка ‒ людину, двигуни якого використовувались на ракетних комплексах «Буран» та «Енергія».

Для того, щоб напрямок космонавтики потужно розвивався в Україні створили компанію Space Logistics Ukraine. Її представники їздять по різних містах з туром «Космічна Україна. Те, що ми робимо!». Вони всіляко популяризують астрономію на сучасному етапі вивчення, розповідають про перспективи досліджень. Учасники цього руху сприяють розвитку космічних технологій в Україні, просувають інтереси приватних компаній, що націлені на виробництво продукції для такої галузі, налагоджують міжнародні зв’язки.

У рамках цього туру громадянин Швеції Валентин Гаденов як знавець космонавтики провів лекцію, яка під час зустрічі викликала масу питань і перейшла у варіант дискусії. Він виклав основи побудови Всесвіту, галактик, систем. Лектор доступно пояснював відомі і малознані факти для аудиторії  різного віку. Валентин Гаденов зупинився на ідеї побудови космопорту на території України. Чоловік пропонував внести зміни в законодавство, щоб зреалізувати в нашій державі такий проект.

Зазначимо, що лектор пропонував зробити космопорт в Україні, адже це буде передумовою для розвитку цієї галузі у нас.

Comments

.,.,.,.