В Тернополі омолоджують шкіру за допомогою равликів

Як унікальний рецепт молодості в Тернополі застосовують так званих «вусатих косметологів». Равликів часто використовують в косметології для омолодження шкіри. Звичайно, можна вдатися і до традиційних методів зберігання молодості за допомогою різноманітних косметологічних засобів та ін’єкцій краси. Повідомляє «ternopil-trend».

Равлики ахатини є не лише чудовими домашніми улюбленцями, але й творять зі шкірою справжні дива. Вони не створюють шуму, не шкодять меблям і є досить невибагливими у догляді. До того ж косметологічні процедури з равликами добре підходять людям з алергією.

Як вирощувати ахатинів

Ахатини є різновидами африканських гігантських равликів. На території України цей різновид не є надто поширеним, його в основному використовують для косметологічних процедур. Правильний догляд забезпечить довготривалість життя равликів.

Ахатинів можна годувати рослинною їжею – різноманітними овочами та фруктами. Влітку равликів можна підгодовувати навіть кропивою та кульбабою. В той же час ахатинів категорично заборонено годувати борошняними виробами, солоним, солодощами та копченими стравами, інакше це матиме летальний результат.

Ємність, в якій живуть ахатини, має добре провітрюватися: температура всередині завжди повинна зберігатися на рівні 22-24 градусів тепла. Також ємність має бути чистою. Адже якщо ви вчасно не приберете контейнер це може призвести до появи цвілі, яка має згубний вплив на здоров’я равликів.

Ахатини допомагають побороти й таке неприємне явище для кожної жінки як целюліт та значно знижують варикозне розширення вен. Вчені довели, що в слизі равлика містяться корисні речовини, що за складом навіть дещо схожі на антибактеріальні препарати. 

Зазвичай равликів використовують під час масажу, що позитивно впливає як на шкіру обличчя, так і на шкіру всього тіла, зволожуючи та живлячи її. Вважається, що однією з найбільш ефективних процедур є саме масаж равликами, завдяки чому можна усунути прояви целюліту та псоріазу.

Варто додати, що слиз ахатина використовується не лише для боротьби з проявами старіння, але й для заживлення ран. Слиз має у своєму складі речовину аллантоїн, яка відшаровує відумерлі клітини та сприяє регенерації. Равликів можна використовувати навіть в якості пілінгу. Тому, омолоджуючі процедури можна проводити і в домашніх умовах, якщо самостійно вирощувати равликів.
 

Comments

.,.,.,.