Що таке ін’єкції краси та коли їх варто застосовувати

Кожна жінка бажає виглядати красиво та вишукано в будь-якому віці. Для цього в сучасній косметології є чимало різноманітних способів та засобів. Останніми роками велику популярність здобули ін’єкції краси. Вони допомагають підкоректувати риси обличчя, збільшити об’єм та зупинити процес старіння.

Якого ефекту можна досягнути тернополянкам ін’єкціями краси

Якщо ви надто емоційні та ваша міміка є активною, навіть в молодому віці у вас можуть з’явитися так звані «мімічні зморшки». Одними з найефективніших є ін’єкції диспорту “Лазерхаус”. Розглянемо більш детально як вони працюють та чи є безпечними.

Основою ботоксу та диспорту є медичні препарати з ботулінічного токсину. Його вводять безпосередньо в мімічні м’язи, внаслідок дії препаратів м’язи знерухомлюються. В результаті застосування ботоксу та диспорту шкіра стає набагато рівнішою і розгладжуються зморшки.

Варто додати, що ботокс та диспорт є різними препаратами, адже виготовляються іншими способами синтезу, проте вони мають аналогічний ефект.

Якщо у вас виникають сумніви чи безпечні ін’єкції краси, слід знати, що ботокс та диспорт успішно застосовують в косметології понад двадцять років. При цьому в естетичній медицині вони є найбільш досліджуваними препаратами. І до сьогодні немає негативних результатів досліджень ботоксу та диспорту.

Пацієнти одразу ж бачать ефект від ін’єкцій краси, адже молодіють на очах. До того ж профілактика зморшок значно сповільнює процес старіння.

Де зробити ін’єкції ботоксу та диспорту тернополянам

1

Свою красу та здоров’я варто довіряти лише досвідченим та перевіреним спеціалістам. Якщо ви все ж таки вирішили удосконалити свою зовнішність, варто звернутися в Центр лазерної косметології «Лазерхаус», що знаходиться в місті Києві.

Ботулінотерапія проводиться із застосуванням препаратів ботоксу та диспорту. Ефект від проведених процедур зберігається до 4 місяців. Перші результати ви зможете побачити вже через 14 днів після  процедури.

«Лазерхаус» використовує лише перевірені препарати, зокрема французького виробництва компанії «Beaufour Ipsen». Процедура ін’єкцій краси має декілька етапів. Перш за все ви отримуєте консультацію в косметолога. Він проводить детальний огляд шкіри, очищає її, обробляє антисептиком та робить розмітку для ін’єкцій.

Після цього препарат вводять в проблемні ділянки за допомогою надзвичайно тонких голок аби уникнути появи шрамів чи рубців. На останньому етапі шкіру обробляють дезінфікуючим засобом та косметолог розповідає як доглядати за обличчям в домашніх умовах.

З детальним переліком послуг та їхньою вартістю можна ознайомитися на сайті Центру лазерної косметології «Лазерхаус».

Comments

.,.,.,.