Кінопрем’єри тижня: «Марія – королева Шотландії» та «Скло»

З Вами знову постійна рубрика «Кінопрем’єри тижня». В сьогоднішньому огляді Тернопіль розгляне «Марія – королева Шотландії» та «Скло».

«Марія – королева Шотландії»

17  січня на екрани кінотеатрів вийшла історична драма режисера Джозі Рурк «Марія – королева Шотландії». В основі сюжету фільму біографія «Королева Шотландії: Правдива історія Марії Стюарт», написана Джоном Гайсом. Події стрічки розгортаються у XVI столітті в період боротьби між Англією та Шотландією. Саме в цей час із Франції у рідну Шотландію повертається Марія Стюарт (героїня акторки Сірши Ронан). У Англії на трон сходить її двоюрідна сестра Єлизавета I (героїня Марго Роббі). Тепер над незаміжньою Єлизаветою, яка не має нащадків, нависла реальна загроза втратити своє правління, оскільки Марія є претенденткою на трон і налаштована будь-що відстояти своє право. Кожна молода королева тримає «сестру» в страхові і захопленні. Суперниці в сфері влади і кохання, дві жінки-правительки в жорстокому чоловічому світі, повинні вирішити, як грати у гру, балансуючи між заміжжям та незалежністю. Зради, повстання, змови при кожному з дворів поставлять під загрозу обидва трони і змінять хід історії.

«Скло»

17 січня у кінотеатрах розпочався показ супергеройського триллера режисера  М. Найта Шьямалана «Скло». Фільм є сіквелом до попередніх стрічок режисера «Невразливий» 2000 року і «Спліт» 2016 року. Події фільму розгортаються через три тижні після подій, зображених у стрічці «Спліт». Разом на екрані зустрінуться Девід Данн (герой актора Брюса Вілліса), Елайджа Прайс (герой Самюеля Л. Джексона), відомий також під псевдонімом Містер Скло, Кевін Венделл Крамб (герой Джеймса МакЕвоя) разом з його багатьма особистостями, які живуть всередині нього, і Кейсі Кук (героїня Аня Тейлор-Джой), єдина полонянка Звіра, яка пережила зустріч із ним. Девід і Кевін після сутички з департаментом поліції Філадельфії опиняються у психіатричній клініці, де вже перебуває заклятий ворог Девіда Елайджа Прайс. До цього випадку Девід Данн працював зі своїм уже дорослим сином Джосефом (герой Спенсера Тріта Кларка), використовуючи свої надзвичайні здібності для захисту людей від кримінальних елементів. Від Джосефа Девід знає про Кевіна, який страждає від диссоціативного розладу особистості і має прізвисько Орда. Девід зацікавлюється ним. Скло дізнається, що Данн переслідує надлюдську особистість Звіра, намагаючись виокремити її серед інших, коли вона проявляє себе в той час, як особистість Прайса, яка знаходиться в тіні, проявляє себе як диригент, що керує оркестром, і який приховує секрети від обох чоловіків.

Comments

.,.,.,.