Тернопільський ресторатор обурений карантинними вихідними

Вже цих вихідних уряд обіцяє запровадити жорсткий карантин, який, щоправда, триватиме лише два дні. Однак, для більшості закладів громадського харчування, які основний виторг отримують саме на вихідних, це стане серйозним ударом. 

Своїми думками з цього приводу поділився відомий тернопільський ресторатор Петро Заставний. Повідомляє «Ternopil-trend».

На думку Петра Заставного, більшість закладів харчування просто не переживуть карантинних вихідних, адже доходи суттєво зменшаться, а оренду та податки ніхто не скасовував.

Локдаун для ресторанів на вихідних – це мінус 50 відсотків усього виторгу, оскільки найбільше відвідувачів приходять відпочити саме у вільні від роботи дні.

З подібною ситуацією зіткнуться і магазини в торгово-розважальних центрах, які в основному також розраховують на вихідні дні. Орендної плати для них не скасовували та не влаштовували орендних канікул.

Тернопільський ресторатор вважає, що для того аби зупинити ланцюг поширення коронавірусу, краще запровадити локдаун на 21 день, адже лише два вихідних дні не дадуть ніякого результату.

Петро Заставний висловив незадоволення роботою менеджерів країни, оскільки вони мали б керуючи податками, спрощувати життя українцям, а не навпаки ускладнювати. Невиконаними залишилися обіцянки влади допомогти бізнесу в цей непростий час, натомість гроші з коронавірусного фонду вирішили направити на будівництво доріг. Петро Заставний переживає, що поки завершиться карантин, у його закладах не буде кому працювати.

Варто додати, що Петро Заставний є власником таких популярних в Тернополі закладів харчування як «Файне місто», «Клуб Файного», «Пасаж Адлера 13» та «Jan Amor». Молодий ресторатор запроваджує у своїх закладах новітні та прогресивні ідеї, завдяки чому в ресторанах часто ніде яблуку впасти.

Comments

.,.,.,.