У Тернополі пройде унікальна виставка роботів

Приємний сюрприз чекає на фанатів популярної серії фільмів «Трансформери». В місті влаштують виставку роботів – улюблених персонажів стрічки. Повідомляє «Ternopil.trend».

Так, виставку роботів можна буде побачити у місті з 22 червня до 21 липня. Всього любителі фільму «Трансформери» зможуть побачити два десятки роботів з металу в повну величину, серед яких є головні персонажі стрічки. Зокрема, один з експонатів є єдиним в Україні роботом, який може міняти форму. Танцюючих роботів та трансформерів автори виставки придбали, інших учасників колекції виготовили самостійно.

Організатори запрошують тернополян відвідати виставку і побачити унікальне шоу танцюючих роботів. Експозиція знаходитиметься на першому поверсі торгово-розважального комплексу «Подоляни» та працюватиме з 10 години ранку до 22 години вечора. Вхідний квиток для дорослих вартуватиме 50 гривень, дитячий – 40 гривень. При цьому діти до чотирьох років зможуть відвідати виставку безкоштовно.

Варто додати, що виставка роботів та трансформерів, яку представлять в Тернополі, уже увійшла до «Книги Рекордів України». 27 вересня 2018 року в Чернігові представники Книги Рекордів вручили авторам експозиції сертифікат.

Незвичних роботів та трансформерів побачили чимало жителів українських міст, які з захопленням фотографувалися з експонатами. Кожна виставка проходила з незмінним аншлагом.

Comments

.,.,.,.