У Тернополі пройде благодійний книжковий ярмарок

Благодійний захід подібного формату пройде в місті вперше. Ярмарку організували волонтери, щоб зібрати кошти для безпритульних тварин. Повідомляє «Ternopil.trend».

Книжковий розпродаж пройде 16 червня на вулиці Гетьмана Сагайдачного біля пам’ятника Івану Франку. До акції запрошують приєднатися усіх тернополян.

Так, представники благодійного фонду «Вірні друзі», які протягом багатьох років опікуються долею безпритульних тварин, просять жителів міста принести на ярмарку книги з домашньої бібліотеки. У фонді зазначили, що з радістю приймуть книги будь-якого жанру, стилю та мови.

Виручені кошти від продажу книг спрямують на першочергові потреби тварин. Варто додати, що на сьогоднішній день благодійний фонд опікується долею більше чотирьох десятків тварин, серед яких є 18 собак та 25 котів. Щоб прогодувати тварин кожен день потрібно 2,5 кг корму для собак та більше 1 кілограма корму для котів. Тому, лише на харчування в день витрачають 200-300 гривень.

Слід зазначити, що Тернопіль є практично єдиним містом, де ще не створили притулок для тварин. Вже декілька років благодійний фонд опікується безпритульними котами та собаками, однак для забезпечення їхніх потреб необхідний спеціалізований притулок. В зв’язку з чим на сайті фонду «Вірні друзі» оголошено про збір коштів на будівництво притулку. За задумом волонтерів вони планують облаштувати прихисток для тварин європейського зразку з оглядово-маніпуляційним боксом, карантинною зоною та відділенням для стаціонарного лікування.

Comments

.,.,.,.