ЧИМ НЕБЕЗПЕЧНО ПЕРЕНАШУВАННЯ ГЕЛЬ-ЛАКУ?

Використовуючи гель-лаки для нігтів у nail індустрії, жінкам вдається виглядати чудово, незалежно від темпу життя. Таке покриття тримається довше ніж звичайний лак, але переношувати його категорично не рекомендується. Незважаючи на зайнятість сучасних жінок, важливо виділити час для візиту до майстра.

Якісні гель-лаки для нігтів в Україні можна вигідно купити на сайті New Style Nails – https://new-stylenails.com.ua/g36324108-gel-laki-top. Тут є широкий вибір комплектуючих та обладнання для манікюру та педикюру, серед яких можна підібрати рішення на будь-який смак.

НЕБЕЗПЕЧНІ НАСЛІДКИ ПЕРЕНАШУВАННЯ ГЕЛЬ-ЛАКУ ДЛЯ НІГТІВ

У середньому гель-лаки для нігтів тримаються від 3 до 4 тижнів, що залежить від швидкості зростання нігтьової пластини. Головним індикатором є зовнішній вигляд покриття та ступінь відрослого нігтьового ложа. Навіть попри відмінний зовнішній вигляд нігтів, після належного терміну, важливо звернутися до майстра і переробити манікюр.

В іншому випадку центр ваги на пластині зміщується і вона може зламатися. Крім того, після певного терміну покриття починає відшаровуватися, і під нього потрапляє пил, який накопичуючись, починає пріти. Така ситуація неприпустима, оскільки під гель-лаком починають розвиватись патогенні мікроорганізми. В результаті можна отримати грибок, лікування якого коштуватиме круглу суму. Внаслідок ударів під покриттям можуть утворитися сколи та тріщини, що порушують цілісність манікюру.

І нарешті, відросла манікюр виглядає неестетично, тому краще зробити свої нігті охайними вчасно.

ДЕ КУПИТИ ГЕЛЬ-ЛАКИ ДЛЯ МАНІКЮРУ І ПЕДИКЮРУ

Щоб купити якісні гель-лаки для манікюру та педикюру, варто звернутися на сайт, де реалізація ведеться безпосередньо від виробників. Наявність гнучкої системи знижок дозволяє отримати суттєву економію. Придбання товарів для манікюру оптом буде вигідним капіталовкладенням як для майстрів-початківців, так і для фахівців, що працюють в салоні. Якісні гель-лаки для нігтів не містять у своєму складі токсичних елементів і не мають негативного впливу на здоров’я. Склади не мають різкого запаху та забезпечують надійне зчеплення між шарами.

Крім того, про високий рейтинг інтернет-магазину свідчать численні позитивні відгуки задоволених клієнтів.

Comments

.,.,.,.