Гурт із Тернополя випустив кліп про Чорнобиль

Відомий гурт “СКАЙ”, що з Тернополя зробив кліп про трагедію на Чорнобильській АЕС. Для цього музиканти обрали цікавий формат у вигляді короткометражного фільму.

Про це повідомляє «Теrnopil-trend» з посиланням на інтернет-видання «ГАЛАС».

Цю роботу представили на різних фестивалях і конкурсних програмах, зокрема вона стала лауреатом 13-ти міжнародних нагород.

Кліп під назвою “One dream” взяли для прем’єри короткометражного фільму з назвою WONDERWALL. Робота була приурочена до 33-ї річниці вшанування жертв, загиблих у Чорнобильській АЕС.

Режисером цього кліпу став Олександр Денисенко. Такий кліп-фільм показує Чорнобиль не як відчужену зону, що захищена ковпаком від радіації. Це є історія про набагато глибші речі, тобто такі, що не відносяться до сфери матеріального. Чорнобиль тут є відправною точкою про втрати, які принесли наслідки трагедії через багато років.

Сюжет переповідає про нещасливу історію кохання. Молодий киянин страждає від того, що його кохана дівчина померла від ураження радіацією. Він не може змиритись з тим, що її більше немає від дня трагедії на ЧАЕС. Сам герой знаходиться у Чорнобилі.

У фільмі знялись Оксана Слижук та Василь Піменов. Останній у кліпі є хлопцем Олегом, що тікаючи від реальності, прямує за загадковою дівчиною Сашею. Він їде з Києва на товарному поїзді з першими променями сонця і хоче залишити усі накопичені проблеми позаду. Олег з’являється у зоні відчуження і досліджує постапокаліптичний світ перед лицем смерті. Він у такий символічний спосіб шукає відповіді на питання, що терзають його зсередини. І лише на верхівці секретної радарної станції «Дуга» в Олега виникає духовне одкровення, де він отримує шанс знайти себе.

Творці кліпу додали, що мріють, аби їхня робота надихала і давала надію усім людям, які втратили близьких.

Comments

.,.,.,.