У Тернополі пройдуть вечори танців під відкритим небом

З приходом весняного тепла в місті стартував сезон танців на відкритому повітрі. Тернополяни зможуть не лише насолоджуватися весною, а й відпочити тілом та душею. Повідомляє «Ternopil.trend» з посиланням на «20 хвилин».

Перший вечір латиноамериканських танців пройшов 4 травня в парку імені Тараса Шевченка. При хороших погодних умовах тернополяни матимуть можливість повправлятися в танцювальних навиках щосуботи з восьмої години вечора на острові Чайка.

Проект танцювальних вечорів під відкритим небом організовує студія соціальних танців Social Dance Club вже п’ятий рік  поспіль. Щоб взяти в них участь не обов’язково мати хороші танцювальні навики – головне це бажання вчитися.

Танцювальний сезон триватиме до жовтня. Організатори заходу запрошують приєднатися до вечорів танців тернополян усіх вікових та соціальних категорій.

Нагадаємо, в минулому році студенти Тернопільського національного економічного університету організували своєрідний флешмоб під назвою «Молодь  – за легальний заробіток». За допомогою танців під відкритим небом молодь прагнула привернути увагу тернополян до проблеми не офіційного працевлаштування.

До студентів приєдналися і працівники обласного управління праці. За словами однієї з учасниць заходу Вікторії Бутенко, неоформлені працівники негативно впливають на бюджет країни, оскільки це призводить до його спустошення. Натомість своєчасна сплата в повному обсязі податків з офіційних зарплат допомагає державі виплачувати соціальні та інші гарантовані види виплат.

В свою чергу спеціалісти Управління праці нагадали, що саме сплата єдиного соціального внеску впливає на розмір вашої майбутньої пенсії і від цього фактору залежить страховий стаж працівника. Так, українцям для того, щоб оформити пенсію необхідно мати 25 років страхового стажу.

Comments

.,.,.,.