«Троє у каноє»: тернополян запрошують взяти участь у водних перегонах

На Тернопільському ставі відбудуться перегони на каное. Усі жителі та гості міста можуть особисто приєднатися до видовищного заходу. Повідомляє «Ternopil.trend» з посиланням на «Ture».

Стартують змагання 19 травня в 10 годині ранку поблизу Острівця кохання та Острова чайки. Участь у водних перегонах можуть взяти лише команди в класах «каное». Загальна дистанція для учасників складатиме одну тисячу метрів.

Перед початком перегонів кожна команда матиме можливість провести тренувальний заїзд. При цьому команда може змагатися лише на одному плаваючому засобі. Рятувальні жилети та весла нададуть організатори перегонів.

Варто додати, що вік учасників змагань є необмеженим. Проте, саме за цим критерієм тернополян поділять на декілька категорій: «бувалі», «аматори», «тато, мама і я».

Для того, щоб взяти участь перегонах необхідно заповнити анкету, оскільки до змагань допускаються лише зареєстровані учасники. Після реєстрації слід зібрати свою команду або ж приєднатися до уже створеної. З собою необхідно обов’язково мати перевдягання.

Розпочнуться перегони на каное з реєстрації учасників та формування команд. Безпосередньо заплив стартує в другій годині дня. Також на протязі змагань проведуть майстер-класи з каякінгу та катання на SUP-дошках.

Цікаво, що в 2022 році в Тернополі планують провести Чемпіонат світу з перегонів на драгонботах. Участь в чемпіонаті за попередньою інформацією можуть взяти від 3до 5 тисяч учасників. Проведуть міжнародні змагання на Водній арені, будівництво якої наразі не завершено. Організатори заходу планують що завдяки масштабності чемпіонату будівництво нового спортивного комплексу повністю себе окупить. Адже до 1 мільйона євро отримає лише Водна арена від Міжнародної федерації перегонів на драгонботах. Більше 50 мільйонів гривень витратять учасники на проживання, проїзд та харчування.

Comments

.,.,.,.