У Тернополі пройде фестиваль «Тернопільська брама»

Тисячу літрів традиційної закарпатської страви зварять на Театральній площі міста. Повідомляє «Ternopil.trend».

Протягом 9-12 травня в Тернополі пройде фестиваль їжі та культури «Тернопільська брама». Тернополяни та гості міста зможуть відвідати цікавий захід і скуштувати страви галицької та закарпатської кухні. Також кулінарні майстри відкриють усім охочим рецепти приготування смаколиків. Найкращі ресторани міста представлять свої фірмові страви та напої з цілющих трав і сухофруктів.

Окрім цього в Тернополі планують встановити гастрономічний рекорд. На головній площі міста зварять тисячу літрів закарпатського бограча, який згодом гості фестивалю зможуть безкоштовно покуштувати.
Цікавою і різноманітною буде музична програма заходу. Організатори фестивалю обіцяють велелюдну українську вечірку.

Нагадаємо, сьогодні в Тернополі стартує мистецький фестиваль «Ї», який триватиме до 5 травня. Варто додати, що мистецько-культурний захід проходить в місті щовесни. В рамках фестивалю тернополяни матимуть можливість побувати на презентації книг, прес-конференціях та літературних читаннях, а також відвідати виставку картин, покази фільмів і виступ музичних гуртів.

До фестивалю приєднаються митці не лише з України, а й з ближнього зарубіжжя. Так, у заході візьмуть участь гості з Грузії, Шотландії, Польщі та інших країн.

На сцені фестивалю виступлять відомі українські та іноземні групи. Про свою участь у мистецькому заході заявили «Latexfauna», «Один в каное», «Фіра», «Tik Tu», «Tvorchi», «Фіра», «Жадан і Собаки», «Cloudless», «Unsleeping», «Мантри Керуака», «Our Atlaantic». 

Що ж стосується фільмів, кіномани можуть переглянути такі новинки як: «Будинок слова» та «Коли падають дерева».

Comments

.,.,.,.