На Тернопільщині син зняв кліп на пісню матері

Студент Тернопільського педагогічного університету зняв неймовірно зворушливий кліп, який присвятив своїй матері. Повідомляє «Ternopil.trend» з посиланням на «Чортків.Сіті».

Незважаючи на свій юний вік – 19 років, Іван Водвуд вже встиг прославитися на Тернопільщині. На своїй сторінці в соціальній мережі хлопець виклав авторську пісню своєї мами під назвою «Молитва матері». За словами студента, свій твір жінка присвятила двом синам.

Талановитий юнак зробив аранжування для пісні та самостійно зняв кліп. Його допис в соціальній мережі швидко здобув популярність серед користувачів і лише за декілька днів назбирав більше 8 тисяч переглядів, та майже тисячу  вподобань. Відео поділилося півтора тисячі тернополян. Це свідчить про те, що кліп неабияк зворушив та припав до душі жителям міста. У коментарях під кліпом люди висловлювали своє захоплення та зазначали, що відео вразило силою материнської молитви, зворушливістю та душевністю. 

Варто додати, що раніше хлопець написав пісню у співавторстві з мамою Лілією Водвуд, яку присвятив рідному селу Звиняч, що на Чортківщині. Презентували пісню у вересні минулого року під час святкування 150-річчя з дня народження українського січового стрільця Михайла Галущинського.
Наразі Іван Водвуд навчається на другому курсі Тернопільського педагогічного університету. До цього він закінчив Чортківський гуманітарно-педагогічний коледж. За словами викладачів коледжу, хлопець успадкував талант від своєї мами. Він не раз отримував нагороди на місцевих та обласних музичних фестивалях. Зокрема, в його доробку є перемога на фестивалі «Буковинський жайвір». Талановитий хлопець вміє грати практично на всіх інструментах.

За словами Івана Водвуда, головною його мрією є виступ на Євробаченні.

Comments

.,.,.,.