Тернополяни здобули пальму першості на міжнародному фестивалі

У Тернополі проходив фестиваль, де зібрались музиканти з різних куточків України та світу.

Про це повідомляє «Тернопіль-тренд» з посиланням на інтернет-видання «Файне місто Тернопіль».

Тернопільський дитячий колектив «Зоринка» виграв гран-прі на міжнародному міжконфесійному фестивалі «Я там, де є благословення». З цього приводу Анджела Доскоч дуже рада, бо її учні гідно виступили на заході такого рівня. Це вже є тридцятою нагородою колективу, що показує їхню професійність та постійний розвиток.

Художній керівник Анжела Доскоч каже, що це було несподіванкою для колективу, адже «Зоринка» мала достойних конкурентів зі Львова, Києва, що не поступаються своїм рівнем виконання. Ці хори також їздять на міжнародні конкурси та часто гастролюють. Анджела Доскоч, приємно вражена, дякує за таку оцінку журі. Оцінювали співочі колективи кращі музиканти та викладачі, що з’їхались з різних областей України.

Мстислав Юрченко, що був у складі журі додає, що важко було визначити переможця через дискусії, але все ж таки обрали найкращих.

Глядачів особливо вразив колектив із Грузії, що посів третє місце. Минулого року вони привезли перемогу у Батумі. Колектив радий, що взяв участь і отримав море нових емоцій і знайомств.

У конкурсі було задіяно більше ста учасників, що по-різному виявляли свої співочі таланти. Сам фестиваль «Я там, де є благословення» у Тернополі проходить вже восьмий раз. До слова, це єдиний захід камерної музики і духовної пісні, що проводиться у файному місті. Засновником цього фестивалю є Тернопільська міська рада. Він проводиться з метою розповсюдження культурних і духовних пісенних цінностей християнського світу. Завданням цього фестивалю є естетичний та духовний розвиток молодого покоління.

Нагадаємо, що минулого року організатори ввели нову номінацію до конкурсу “Камерні оркестри та ансамблі”. 

Comments

.,.,.,.