Кінопрем’єри тижня: «Робін Гуд» та «Кілер з гарантією»

З Вами знову постійна рубрика «Кінопрем’єри тижня». В сьогоднішньому огляді ternopil-trend.in.ua розгляне «Робін Гуд» та «Кілер з гарантією»

«Робін Гуд»

29 листопада на екрани кінотеатрів виходить пригодницький бойовик режисера Отто Батхерст «Робін Гуд». В основі сюжету фільму легенда про Робін Гуда і події фільму є продовженням відомої усім історії. Робін з Локслі (герой актора Тарона Еджертона) насолоджується життям з коханою Меріан (героїня Ів Хьюсон), але невдовзі розпочинається Хрестовий Похід. Робін, який постійно бореться за справедливість, приєднується до лав хрестоносців і бере участь у поході проти мусульман. Протягом п’яти років Робін перебуває далеко від рідної країни і чесно служить спільній справі. Але одна подія, свідком якої він став, змусила його розчаруватися в хрестоносцях. Його командир Сер Гай Гісборн (герой Пола Андерсона), будучи розлюченим, вбив хлопчика, не зважаючи на усі благання батька. З огляду на те, що Робін бачив це, командир приймає рішення відіслати його назад до Англії. Та коли Робін повертається до Ноттінгему, то бачить, що все його майно було конфісковане шерифом Ноттінгемським (герой Бена Мендельсона). При зустрічі з старим другом, братом Туком (герой Тіма Мінчіна), Робін дізнається, що вже два роки як його офіційно визнано мертвим, що дало можливість шерифу забрати його власність для потреб воєнної кампанії. Робін дізнається, що Меріан зараз разом з новим лідером Віллом Тіллманом. Він хоче зустрітися з нею, але араб, чийого сина він намагався врятувати, відмовляє його від цієї ідеї. Шукаючи можливості помститися шерифу, Робін знайомиться з чоловіком на ім’я Джон, який пропонує йому об’єднати свої зусилля у боротьбі проти спільного ворога. Джон (герой Джеймі Фокса) розповідає Робінові про план пограбування банку Англії у Ноттінгемі. Вони узгоджують свої дії і починають довгі виснажливі тренування для відточення навиків, без яких не зможуть перемогти у нерівному протистоянні з людьми шерифа.

«Кілер з гарантією»

29 листопада у кінотеатрах розпочнеться показ британської комедії «Кілер з гарантією». Події фільму розгортаються навколо юнака на ім’я Вілльям (герой актора Анейріна Барнарда), який переживає особисту кризу і настільки розчарований життям, що ладен з ним покінчити. Але самогубство непростий крок і після семи невдалих спроб вбити себе Вілльям розуміє, що самостійно зробити це йому не вдасться. Але він не налаштований відмовлятися від свого задуму і вирішує пошукати стороннього виконавця. Вілльям домовляється з Леслі (герой Тома Вілкінсона), кіллером, який вже давно припинив професійну діяльність і вийшов на пенсію. Сторони укладають контракт, згідно якого завдання повинно бути виконане протягом тижня або ж гроші будуть повернені замовнику. Всі налаштовані рішуче, але несподівано у Вілльяма з’являється нова причина жити. Але ж контракт підписано, а Леслі хоче отримати оплату і збирається виконати завдання в строк.

Comments

.,.,.,.