Тернополяни перетворюють “Легенду про велетнів” в інший формат

У Тернополі розпочинають цікавий проект, завдання якого полягає у створенні мультфільму про Тернопіль.

Про це повідомляє «Тернопіль-тренд» з посиланням на «Новини Тернополя – 20 хвилин».

До його створення залучені режисер-аніматор зі Львова Сергій Гармаш та одинадцятикласниці Тернопільської школи №4 Катерина Колісник та Єлизавета Кравець. Анімація про файне місто буде на основі однієї з легенд під назвою «Легенда про велетнів». Її взяли з книжки Ірини Мацко. Аніматор підкреслює, що для виготовлення ролика, який ітиме дві хвилини, потрібно добряче постаратись. Ця робота вимагає певних зусиль, аби результат вийшов чудовим.

Сергій Гармаш підкреслює, що для створення цікавих мультфільмів треба мати гарну фантазію. Він каже, що зараз з дівчатами розробляє персонажів та фони, проте повністю не задіяний у творчий процес. Він ніби в ролі доброго чарівника, що підказує як правильно зробити.

Сергій Гармаш додає, що «Легенда» Ірини Мацко не остання, яку можна використати для створення мультфільмів. Анімацій про Тернопіль і Тернопільщину можна зняти близько сотні. Він каже, що йому подобається працювати з юними талановитими дітьми, що малюють, адже задоволений, що передає їм досвід.

Сергій Гармаш пояснює, що повсякчас зайнятий своєю творчою лабораторією і створює мультфільми. Відтак він не має часу показувати майстер-класи у різних містах, але в Тернопіль завжди радий приїхати.

Сергій Гармаш каже, що доводить прикладом своїм учням, що праця завжди дасть результат. Також він пояснив, що мультики любив з дитинства і до того ж мріяв бути художником. Після завершення школи Сергій хотів вступити туди, де навчатимуть анімації, але з таким напрямком навчальних закладів не було. Це спонукало його зайнятись самоосвітою, тому він вивчав принципи створення мультфільмів за книжками.

Comments

.,.,.,.