Рояль і камерний оркестр: у Тернополі виступив Святослав Вакарчук

У ПК «Березіль» відбувся концерт Святослава Вакарчука з камерним оркестром.

Про це пише «Тернопіль-тренд» з посиланням на «Новини Тернополя – 20 хвилин».

Святослав Вакарчук співав пісні гурту «Океан Ельзи», а доповнював його оркестр під диригуванням Мілоша Єліча. Концертна програма складалась з різних пісень гурту, що давно полюбились слухачам, а також з інших композицій.

Розпочав програму Святослав Вакарчук із актуальної пісні «Мить», що присвячена українським воїнам на Сході.

Лідер гурту «Океан Ельзи» сказав, що дуже радий виступати із такою програмою, тому й для цього вибрали камерні зали. Святослав Вакарчук підкреслив, що давно не був у Тернополі, але йому подобається у місті виступати не лише на стадіоні, а й у невеликих залах. Він додав, що йому не просто співати з акомпануванням за роялем, але ділитись щирими емоціями для нього важливіше.

Серед слухачів було багато молоді, дітей, людей старшого віку. У залі навіть приставляли стільці, адже концерт зібрав аншлаг.

Композиції Святослав виконував не лише за роялем, а й у залі, де обіймав прихильників і продовжував співати. Шанувальники тепло зустріли Вакарчука, адже хтось плакав, хтось аплодував стоячи, а хтось підспівував під час виконання композицій. Також він виконував ліричні, мотивуючі пісні, а потім заспівав народну «Ой, чий то кінь стоїть».

Прихильники вибігали на сцену до співака з букетами квітів, а він усіх обіймав, малих шанувальників брав на руки і дякував. Цю атмосферу доповнили світлові ефекти. Вакарчук був відкритим та розповідав жартівливі історії.

Під час концерту Святослав закликав людей бути патріотами своєї держави і гуртуватись у такі складні часи. Коли грали на біс деякі композиції, то під час виконання останньої пісні йому подарували прапор України. На цій мажорній ноті концерт закінчився.

Comments

.,.,.,.