Тернопільський студент виграв в італійському музичному конкурсі

Талановитий студент з музичного коледжу імені Соломії Крушельницької Дмитро Курилів пише різні музичні твори і постійно займає призові місця.

Про це інформує «Тернопіль тренд» з посиланням на інтернет-видання «Доба».

Авторські композиції «Тарантела», «Музика природи», «Гуцульська рапсодія» призначені для кларнета із симфонічним оркестром, а «Лярго» ‒ для фортепіано. Також йому належить симфонічна балада «Фантастична історія Хорнваля».

Дмитро каже, що почувається на сьомому небі від щастя, коли виконує свій твір, а публіка аплодує. Хлопець є лауреатом всеукраїнських та міжнародних конкурсів, але найбільше радий перемозі в конкурсі, який проходив в Італії.Він мріє у майбутньому грати музичні твори, написані ним, і гастролювати по світу.

Це організувала асоціація «MontagnAmbientEnergia», яка виступає за розвиток гірського туризму та альпінізму. Творче змагання передбачало написання музичного твору для фільму, тобто сучасними словами музичної індустрії ‒ саундтреку. Фільм був на документальній основі про експедицію на вершину Альп ‒ Монблан.

Дмитро виграв конкурс, не сподіваючись на це. Він каже, що довго не було натхнення, тому відправляючи роботу, не думав про перемогу. Призи, зокрема кубок і грамоту, йому надіслали в Україну, а режисер фільму і відомий альпініст Курт Димбергер фінансово винагородив його. Дмитро каже, що це йому приємно, але цінний досвід для нього важливіше призів.

Хлопець додає, що якщо нікуди не виїжджати, то потужного розвитку не отримаєш, бо участь у таких заходах дає музикантові чимало.

Він каже, що міжнародний конкурс виконавців на духових інструментах ім. Володимира Антоніва та Мирона Закопця дуже збагатив його, адже приїжджали кларнетисти з Литви, Угорщини, Білорусі, Китаю. Це допомогло Дмитрові побачити різну інтерпретацію та привезти друге місце.

Comments

.,.,.,.