У Тернополі пройде фестиваль «День здоров’я»

На вихідних тернополяни можуть відвідати цікавий захід на Театральній площі міста.
Повідомляє «Ternopil.trend» з посиланням на прес-службу Тернопільської міської ради.

Так, в неділю 7 квітня на головній площі міста проведуть фестиваль «День здоров’я – 2019». Приурочений захід Всесвітньому дню охорони здоров’я. Під час фестивалю тернополяни зможуть отримати консультації від спеціалістів. Зокрема, гостів свята консультуватимуть терапевт, окуліст, стоматолог, психолог, імунолог, косметолог та реабілітолог.

Також молоді родини зможуть отримати інформацію про планування сім’ї та як вберегтися від венеричних хвороб. На площі працюватиме флюорограф, тому тернополяни матимуть можливість обстежити легені та серце.

Охочі зможуть на собі випробувати вплив нових видів терапії таких як: кінезітерапія та тейпування. Перед гостями фестивалю продемонструють майстер-класи з надання долікарської медичної допомоги та майстер-класи з танців ««Zumba-fitness» і «Social dance club».

Маленькі тернопляни знайдуть на святі розваги і для себе. Для них виступатиме колектив «Kangoo jumps». Дітлахи зможуть взяти участь у зйомках дитячої програми «Кіндер шоу». 

Варто додати, що організовує захід Тернопільський центр фізичного здоров’я населення за підтримки Тернопільської міської ради.

Нагадаємо, за тиждень до президентських виборів під час робочої поїздки на Тернопільщину президент України Петро Порошенко взяв участь у фестивалі «Вставай сонце». На гала-концерті гарант вручив нагороди переможцям конкурсу. Так, тернополянин Андрій Підлужний організував фестиваль, який пройшов у всіх районних центрах регіону. Журі розшукувало таланти у всіх куточках Тернопільщини. Жителі області демонстрували свої вміння у танцях та співах. Петро Порошенко подякував організаторам і зазначив, що фестиваль дозволяє популяризувати українську пісню та культуру.

Comments

.