У Тернополі пройшов концерт весни, романтики й кохання

Весна в Тернополі розпочалася з дивовижного концерту, який організував Галицький камерний оркестр під керівництвом свого незмінного диригента Василя Феленчака. Повідомляє «Ternopil.trend» з посиланням на «0352».

Мелодії, які звучали цілий вечір зі сцени дозволили тернополянам поринути у світ музики, атмосферу романтики та любові. Однією з перших композицій був саундтрек до відомого мультфільму «Король левів» «Чи можеш відчути любов» авторства Елтона Джона.

Виконав оркестр і пісню «BAD» Леді Гаги. Так, відома виконавиця використала мелодію – тему фуга сі мінор Йогана Баха, поклавши її на власний текст. В результаті вийшла досить оригінальна композиція.
Також протягом вечора звучали пісні Коула Портера «Ніч і день», Гарольда Арлена «Понад райдугою», Франческо Сарторі «Час казати прощавай», вальс з балету «Сім красунь» Кара Караєва.

Після виступу Василь Феленчак подякував присутнім і порадив любити своїх близьких, щоб любов була присутня в кожному дні: як в святковому, так і в будньому.

Нагадаємо, перед Новим роком Галицький камерний оркестр провів «Вечір новорічної та різдвяної музики». Протягом останніх десяти років на Католицьке Різдво колектив традиційно виконує для тернополян різдвяні гімни, колядки, а також популярні новорічні мелодії. Під час концерту оркестр грав як класичні мелодії, так і естрадні композиції та саундтреки до відомих фільмів. Зокрема, для тернополян пролунали «Тиха ніч», «Щедрик», «Це найчудовіший час у році» авторства Едварда Пола та Джорджа Вайла, «Спляча красуня» Петра Чайковського, «Moon River» Генрі Манчіні.

Не обійшлося і без естрадних композицій: Галицький камерний оркестр виконав «Let it snow» Френка Сінатри, «Happy New Year» ABBA. Також пролунала композиція з фільму «Сам удома», який протягом багатьох років є обов’язковим атрибутом новорічних свят.

Comments

.,.,.,.