На сторінках моди: тернополяни знялись у концептуальній фотосесії

У популярному тернопільському журналі «Just.one.kids.te» показали дитяче світське життя, де найменші жителі міста знялись у фотосесії у вишиванках. У такий спосіб маленькі хлопчики популяризували національне вбрання.

Про це пише «Тернопіль тренд» з посиланням на інтернет-видання «ТЕРЕН».

У презентації 5-го номеру журналу вирішили використати цікавий підхід і показати дитяче світське життя. Маленькі тернополяни одягнулись у традиційний український одяг і рекламували бренд «Барвиста вишиванка».

У заході взяла участь сім’я Яблонських, зокрема хлопчики Кіндрат (3,5 роки) і Макар (1 рік 10 місяців). Вони показали наскільки модно і стильно виглядають в національному одязі. Так хлопчики продемонстрували не тільки любов до народних традицій, а й відтворили зовсім інше уявлення про дитячу моду.

Їх мама Юлія каже, що останнім часом вишитий одяг в Україні набирає більшої популярності. Таке національне вбрання має свою загадку, адже кожен орнамент несе в собі сакральну історію. Візерунки на сорочках символізують українську культуру. Зараз такий вишитий одяг має чи не першорядне місце серед повсякденних речей, адже він втілює український етностиль. Показово, що наш національний одяг високо цінується у світі.

На презентації юні і талановиті діти представили вбрання у всій красі. Дівчатка дефілювали в модних і стильних сукнях, а хлопчики ходили у вишитих сорочках.

Усіх вражало велике розмаїття вишиванок. Дівчатка і хлопчики виглядали напрочуд гарно і всім сподобалась така концепція показу традиційного одягу.

Юлія додає, що виховувати любов до краси національного вбрання потрібно змалечку, аби діти виростали гармонійними особистостями з почуттям прекрасного.

Comments

.,.,.,.