Акція тернопільської кондитерки набирає всеукраїнського масштабу

Тернопільська кондитерка Ірина Ридзай зініціювала ідею про безкоштовне випікання тортів у подарунок. Вона розмістила інформацію про таку акцію у себе на сторінці у соціальній мережі Фейсбук.

Про це повідомляє «Тернопіль тренд» з посиланням на інтернет-видання «Нова Тернопільська газета».

Її ідея полягає в тому, щоб випікати торти дітям, які особливо того потребують, тобто з малозабезпечених сімей і багатодітних родин. Спочатку цю акцію підтримали колеги-кондитери у Тернополі, а потім в області. За останніх кілька тижнів березня ініціатива набрала розмаху до всеукраїнської і позитивно відгукнулись на «солодке добро» кондитери Вінничини, Хмельниччини, Львівщини.

Ірина каже, що ідея виникла не відразу, спочатку це була думка, а потім вона переросла в ідею. Рік потому вона долучилась до благодійної групи «Допомога від щирого серця», яка об’єднує всіх.

Жінка розповідає, що коли вона брала участь у різних майстер-класах для кондитерів, то різні торти, тістечка віддавала адміністраторам спільноти, які самі розподіляли їх між сім’ями, що цього потребують. Раніше Ірина такого роду благодійністю займалась на релігійні свята. Вона пекла пасочки на Великдень, робила подарунки на Миколая та Різдво.

Ірина зізнається, що чимало охочих допомагали з доставкою, продуктами для тортів, надавали оренду для фотозони і робили для іменинників букети з повітряних кульок. Вона каже, що солодощі пече по черзі зі своїми колегами по «солодкому цеху», а також із врахуванням можливих алергій та харчових уподобань іменинників.

Ірина зазначає, що для неї дуже важливо, щоб продукти були якісні і натуральні, тобто без спредів, маргаринів, рослинних жирів. Їй дуже приємно, що тернопільську ініціативу підхопили і в районних центрах.

Долучитись до акції «Торт у подарунок» можна у соцмережі Фейсбук, потрібно лише зайти на сторінку Ірини Ридзай, або ж приєднавшись до групи «ДОПОМОГА ВІД ЩИРОГО СЕРЦЯ».

Comments

.,.,.,.