Тернополяни разом з Президентом встановили рекорд з наймасовішого виконання пісні

Вчора, 25 березня, у Тернополі пройшов заключний гала-концерт фестивалю «Вставай сонце», де тернополяни встановили новий рекорд. Участь у заході взяв президент України Петро Порошенко, який в цей день перебував у місті з робочим візитом. Повідомляє «Ternopil.trend».

Загалом у встановленні рекорду взяли участь більше півтора тисячі людей, серед яких чимало дітлахів. Тернополяни виконали пісню «Вставай сонце». Варто додати, що композиція входить до рейтингу 25 пісень, які символізують незалежність України. Автором пісні є відомий співак та лідер гурту «Нічлава» Андрій Підлужний.

Нагороди переможцям фестивалю особисто вручав Петро Порошенко. Президент у вітальному слові до присутніх відмітив, що подібні заходи дозволяють популяризувати українську культуру та проявляти молоді таланти. Тому, держава однозначно повинна підтримувати такі ініціативи. Петро Порошенко подякував організаторам заходу і зазначив, що тепер вся Україна почує як на Тернопільщині зустрічають сонце та прославляють українську пісню. Адже з впевненістю можна сказати, що серед талановитих юнаків та дівчат є майбутні популярні виконавці та переможці Євробачення. 

Нагадаємо, що фестиваль «Вставай сонце» проходив у всіх районних центрах області. Організатором заходу виступив композитор та співак Андрій Підлужний, ініціативу якого підтримала Тернопільська облдержадміністрація. Так, метою конкурсу був пошук нових талантів серед учасників. Варто додати, що свої вміння на фестивалі демонструвала як молодь, так і старше покоління. До конкурсу допускалися учасники віком від 6 до 55 років. Стартував конкурс у жовтні минулого року у Підволочиську та Козові.

Comments

.,.,.,.