У Тернополі презентували дитячі вистави «Дванадцять місяців» та «Пастка для орла»

На радість тернопільським дітлахам в обласному драматичному театрі актора і ляльки відбулися одразу дві прем’єри, які дозволили дітям поринути в чарівний світ казки. Повідомляє «Ternopil.trend».

Вистави «Дванадцять місяців» і «Пастка для орла» презентували протягом 10-12 березня. П’єси мали неабиякий успіх серед глядачів. Основним мотивом творів є любов до української землі та прагнення народу України до свободи і незалежності.

Сценарій до казки «Дванадцять місяців» написав письменник та журналіст Богдан Мельничук. Співавтором п’єси виступив також головний режисер обласного драмтеатру Володимир Лісовий. На сцені театру вдало поєднали прийоми живого плану, техніку «чорного кабінету» і ширму із тростинними ляльками, що дозволило глядачам перенестися в засніжені Карпати та відчути казкову атмосферу. Вистава розповідає про поневіряння сирітки Ксені, яку зла мачуха вигнала в сніг та холод у гори шукати фіалки. На щастя, дівчинка зустріла дванадцять місяців, які щедро нагородили Ксенію за добро.

За словами батьків та дітей, п’єса припала їм до душі, адже дозволила і посміятися, і посумувати, переживаючи за долю головних героїв. Проте, найголовнішим є те, що вистава вчить нас бути добрими і людяними, а також любити свою рідну землю.

Перед присутніми презентували і казку «Пастка для орла», авторами якої виступили Лілія Костишин і Богдан Мельничук. Зіграли виставу учні ТНВК № 7. Дітлахи настільки добре вжилися у свої ролі, що не залишили байдужими жодного з глядачів. Нову казку можна прочитати і у книзі з яскравими ілюстраціями, яку нещодавно видали.

Варто додати, що в обласному драматичному театрі діє благодійна акція «Вільний квиток», за умовами якої кожен бажаючий може купити квиток і залишити його у касі для того, хто не в змозі самостійно придбати білет на виставу.

Comments

.,.,.,.