Тепло і кольори: “сонячна” дівчинка з Тернополя малює позитивом

Тернополянка належить до кола «сонячних» людей, але це не заважає їй розвивати свій талант. Юна художниця Ліда Олійник малює незвичні картини і в такий спосіб творчо самовиражається.

Про це повідомляє «Тернопіль тренд» з посиланням на інтернет-видання «Файне місто Тернопіль».

Ольга Гордієнко як голова ГО «Центр сприяння дітям з синдромом Дауна» аргументує, що день «сонячних» людей недаремно відзначають на початку весни, адже він символізує любов, тепло, позитив, як і сама пора року.

На виставці показали 28 картин дівчинки, виконанням яких особливо пишається мама Ліди.

Вона пояснює:

«Мистецтво надихає наших дітей до творчості, а це допомагає їм жити».

Жінка дуже щаслива, що організатори зробили Ліді свято і представили громадськості її картини. Особливо малюнки сподобались своїми теплими кольорами і позитивною енергетикою, що випромінюють полотна майбутнім дизайнерам.

Одна з відвідувачок виставки прокоментувала, що картини дуже сподобались, адже передають усю гамму почуттів і емоцій художниці. Викладачка дизайну Юлія Ткачук додала, що роботи виконані на хорошому рівні і не кожен студент зможе так намалювати. Їй імпонує, що на картинах переважають теплі кольори і немає темних відтінків.

Її роботи представили у Тернопільській бібліотеці для дорослих №8 та бібліотеці для дітей №4. Вони захистили грант і отримали по 100 тисяч гривень для проведення проекту. Його мета полягає в організації зустрічей, майстер-класів для батьків інклюзивних дітей.

Директор централізованої бібліотечної системи Світлана Козелко пояснює, що мають намір робити круглі столи для мам, які в такий спосіб зможуть морально відпочити, спілкуватись з родинами, працювати з психологами.

Екпонати Ліди Олійник можна переглянути до кінця березня у бібліотеці №8, що на вул. Б. Лепкого, 6.

Comments

.,.,.,.