Житель Тернопільщини зробив незвичний портрет боксерa

Зеник Палагнюк із Чорткова вкотре дивує своїми роботами. Він любить робити оригінальні портрети відомих людей із цвяхів і ниток. Творець картин проживає у Сполучених Штатах Америки і час від часу створює свої шедеври.

Про це повідомляє «Тернопіль-тренд» з посиланням на сайт Тернополя «0352.ua».

Чоловік цього разу доволі символічно зробив незвичний портрет Олександра Гвоздика. Портрет чоловік присвятив боксеру з нагоди захисту його титулу. У запасі Зеника є вже кілька портретів знаменитих особистостей, зокрема боксерів Олександра Усика, Василя Ломаченка, співака Майкла Джексона та інших.

Раніше він створив із ниток і цвяхів обличчя Джастіна Тімберлейка. Зеник додає, що із цим портретом пов’язана цікава історія, адже він виклав його в інтернет. Після публікації це відео набрало більше 40 тисяч переглядів, що хлопця неймовірно здивувало. До цього ще хлопець додав 65 тисяч переглядів у соцмережі ВКонтакті і вийшла нічогенька цифра переглядів. Так він став популярним графіком у себе на батьківщині.

Виготовлення таких картин вимагає багато зусиль, часу і копіткої праці. Наприклад для створення портрету Джастіна Тімберлейка Зеник використав 13 тисяч цвяхів, 24 кілометри ниток і 200 годин роботи. 

Щодо біографії самого творця робіт Зеника Палагнюка, то хлопець активно проявляє себе у творчості. Він навчався на 3 курсі за спеціальністю «графічний дизайн» у Косівському інституті прикладного і декоративного мистецтва Львівської національної академії мистецтв. Хлопець захоплювався технікою виконання картин із цвяхів і ниток, яка має назву “нитяна графіка”, або ж “ізонитка”. Вперше Зеник Палагнюк такі роботи побачив у Японії. Потім він спробував сам творити портрети і попри труднощі доводив справу до кінця.

Хлопець надалі проявляє себе у такій творчості і не зупиняється на досягнутому.

Comments

.,.,.,.