В центрі Тернополя з’явився масштабний портрет Тараса Шевченка

Центральну вулицю Тернополя прикрасив портрет Кобзаря у молоді роки. Авторами малюнку є учасники громадської організації «Права молодь Тернопільщини». Повідомляє «Ternopil.trend».

Портрет Тараса Шевченка з’явився на паркані, що знаходиться на вулиці біля Центру наук міста. Зображення досягає у висоту людського зросту. Малюнок прикрасили орнаментом та підписали «Не вмирає душа наша, не вмирає воля». Окрім Тараса Шевченка на паркані зобразили й інші видатні постаті. Зокрема, раніше молодь намалювала портрет Івана Пулюя та Альберта Ейнштейна.

Нагадаємо, патрульна поліція Тернополя спільно з обласною бібліотекою оголосила конкурс дитячих малюнків на тему «Поліція файного міста». В рамках конкурсу діти повинні на листку формату А4 намалювати, як вони бачать патрульну поліцію в майбутньому та принести свій витвір до обласної бібліотеки.

Участь у конкурсі можуть взяти школярі віком від 6 до 17 років. Дозволяється виконувати малюнок як кольоровими олівцями, так і простим олівцем. Роботи прийматимуть до 28 березня. З0 березня жюрі, до якого увійдуть представники патрульної поліції та бібліотеки, визначить переможців серед дитячих малюнків.

Автори найкращих робіт отримають цікаві подарунки такі як: селфі-палки, ділові щоденники, книжки про біографії відомих особистостей (Стіва Джобса, Коко Шанель, Альберта Ейнштейна, Ніколи Тесли, Блеза Паскаля) та сувенірна продукція з логотипами патрульної поліції.

Варто додати, що конкурс проходив в рамках міжнародного проекту «Поліс», який займається наближенням поліції до громади та розповсюдження серед жителів Тернопільщини інформації про реформу патрульної поліції.

Comments

.,.,.,.