Кінопрем’єри тижня: «Ральф-руйнівник 2: Інтернетрі» та «Нація убивць»

З Вами знову постійна рубрика «Кінопрем’єри тижня». В сьогоднішньому огляді Тернопіль розгляне «Ральф-руйнівник 2: Інтернетрі» та «Нація убивць».
«Ральф-руйнівник 2: Інтернетрі»
22 листопада у кінотеатрах розпочнеться показ комедійного анімаційного 3D фільму режисерів Річа Мура та Філа Джонстона «Ральф-руйнівник 2: Інтернетрі». Стрічка є сіквелом до мультфільму «Ральф-руйнівник», яка вийшла на екрани у 2012 році. Події нового фільму розгортаються навколо уже знайомих усім героїв – Ральфа-руйнівника (голос Джона Сі Райллі) та Ванілопи  фон Кекс (голос Сари Сілверман). Вони персонажі ігр в ігрових автоматах, але замість того, щоб виконувати свої дії згідно написаних алгоритмів, вони живуть своїм життям, мандрують, заводять нові знайомства і досягають власних цілей. З часу подій першого фільму минуло шість років і герої і досі виконують обов’язки у своїх іграх. Проте Ванілопі почали набридати її одноманітні гоночні траси «Солодкого форсажу». 
Для того щоб повернути зацікавленість до гри у своєї подруги, Ральф вирішує здивувати Ванілопу нової прихованою гоночною трасою. Але під час проходження маршруту, автомобіль Ванілопи виходить з під контролю і втрачає колесо. Незважаючи на зусилля власника ігрового залу причепити колесо, нічого не вдається, натомість він узагалі ламає його і гру доводить відключити. Ванілопа і усі персонажі гри залишаються без роботи. Здається нічого не можна вдіяти. Але незабаром в ігровому залі проводять Інтернет і у них з’являється шанс. Знаючи, як багато всього є у заманливому онлайн-світі, Ральф і Ванілопа вирушають у нову мандрівку, щоб знайти колесо для машини. Але в незвіданому для них Інтернеті поряд з цікавими і захоплюючими речами існують справжні небезпеки, які загрожують не лише вдалому закінченню місії, а й дружбі героїв і навіть їх існуванню. Чи вдасться їм справитися з таким викликом?
«Нація убивць»
22 листопада на екрани кінотеатрів виходить чорна комедія, трилер режисера Сема Левінсона «Нація убивць». У центрі подій сюжету опиняються мешканці містечка Салем штату Массачусетс. Старшокласниця Лілі Колсон (героїня акторки Одесси Янг) та її найкращі подруги Бекс (героїня Харі Неф), Ем (героїня Абри) і Сара (героїня С’юкі Вотергаус) йдуть на вечірку, де проводять час із друзями. Наступного ранку Марті (герой Ноа Гелвіна), місцевий хакер, отримує повідомлення із компрометуючими фотографіями на мера Барлетта (герой Куллена Мосса). Він розсилає інформацію усім мешканцям міста і це зчиняє неабиякий скандал. Барлетт, шокований усіма подіями, вчиняє самогубство. 
Але виявляється на цьому усе не закінчується. Невідомий хакер обирає наступну жертву – директора школи Туррелла (герой Колмена Домінго). Зламавши його телефон, він розсилає усім фото, які, будучи виокремленими з контексту, виглядають дуже підозріло. Незабаром з’являються компрометуючі фото, пости, повідомлення на всіх жителів міста. Зчиняється хаос, сповнений жорстокості та вбивств. Всі підозрюють один одного і намагаються вбити першими, доки ніхто не вбив їх.

Comments

.,.,.,.