До Тернополя приїдуть зірки відомого серіалу

Хоча довгоочікувана подія весни завершилась, але актори із серіалу «Школа» не забувають про своїх прихильників і вирушають у всеукраїнський тур. Ця зустріч із шанувальниками для героїв буде останньою.

Про це повідомляє «Тernopil trend» з посиланням на інформаційний сайт «MoeMisto.ua».

У Тернополі вона пройде 6 квітня о 17:00 в ПК «Березіль». Улюблені актори, що зіграли головні ролі у серіалі «Школа» на «1+1», проведуть останній тур, що передбачає різні фан-зустрічі із шанувальниками в містах України. Спочатку вони вирушають у західну частину України.

Анна Трінчер (Ната), Олександр Петренко (Паша), Ірина Кудашова (Ніка), Єлизавета Василенко (Лола), Богдан Осадчук (Антон), Микита Вакулюк (Алекс) та інші зустрінуться зі своїми прихильниками, а також візьмуть участь у цікавій інтерактивній виставі. За допомогою голосування глядачі обиратимуть переможця у змаганні 11-А та 10-Б, а також їхніх класних керівників.

До слова, серіал «Школа» став найрейтинговішим на українському телебаченні восени 2017 – взимку 2018 із масовою аудиторією (18-54 роки).

Продовження другого сезону розпочалось о 20:45 4 березня на телеканалі «1+1». Сам серіал показує шкільні будні учнів старших класів, їхні взаємовідносини з батьками, вчителями. У стрічці показані різні аспекти життя героїв кіно. У серіалі детально висвітлені не тільки робочі стосунки між вчителями чи відносини між школярами, а й усі тонкощі особистих взаємин.

Нагадаємо, що стрічка викликала неабияку цікавість на найбільшій європейській щорічній виставці аудіовізуального контенту МІРТV-2018 у Каннах і три телекомпанії виявили велике бажання купити формат.

До слова, актори відомого серіалу беруть участь у різних телепередачах та ведуть світське життя, зокрема Ірина Кудашова спробувала себе в ролі кухаря в програмі “Король десертів”. Анна Трінчер додатково займається музикою. У 2018 році вона брала участь в проекті “Голос країни-8”, була в команді Джамали і вийшла до півфіналу. А Олександр Петренко займається блогерством, де популяризує актуальні теми для підлітків. 

Comments

.,.,.,.