На Тернопільщині заспівали «Заповіт» Шевченка в рок стилі

З нагоди дня народження Великого поета та сина українського народу Тараса Шевченка студенти Чортківського наукового інституту підприємництва і бізнесу вирішили дещо поекспериментувати з його відомим твором. Повідомляє «Ternopil.trend» з посиланням на сторінку в соціальній мережі навчального закладу.

Так, талановиті студенти не лише переклали «Заповіт» на англійську мову, а й заспівали його у стилі рок-балади. Це зробило твір Тараса Шевченка набагато ближчим для жителів англомовних країн. Відеоролик виклали на сторінці в соціальній мережі Чортківського навчально-наукового інституту, де він викликав неабиякий ажіотаж в користувачів.

Варто додати, що здивували соціальну мережу і студенти Тернопільського технічного університету. Двоє іноземців, які приїхали навчатися у Тернопіль з Єгипту, заспівали композицію «Ой по горі роман цвіте», автором якої є Тарас Шевченко.

Юсеф та Ахмед виконанням пісні виразили свою повагу та любов до української культури, а також вшанували Великого Кобзаря. Студенти передали своєрідну естафету іншим вищим навчальним закладам, де продовжували читати вірші та співати пісні Тараса Шевченка.

Нагадаємо, цьогоріч в Тернополі організували флешмоб до Дня народження Поета. Зокрема, до 205-річниці народження Кобзаря в області пройшов своєрідний флешмоб під назвою «Шевченко в об’єктиві».

За умовами акції необхідно було з 27 лютого до 7 березня зробити фото на фоні пам’ятників, меморіальних дошок чи музейних виставок присвячених Тарасу Шевченку. Після цього фото учасники флешмобу публікували світлини в групі присвяченій заходу. Фінал флешмобу відбувся 9 березня о 12 годині дня одночасним читанням поезій Поета у всіх містах та селах.

Флешмоб мав на меті вшанувати пам’ять видатного українця, а також популяризувати його творчість.

Comments

.,.,.,.