У Тернополі пройшов Віденський бал

9 березня у Тернополі уже вчетверте пройшов Віденський бал. Тернополяни у вишуканих вбраннях демонстрували навики вальсу. Повідомляє «Ternopil.trend».

Журнал «CITY LIFE» виступив організатором заходу, під час якого тернополяни змогли насолодитися виступами танцювальних та співочих колективів, а також провальсувати перед присутніми. Метою Віденського балу було зібрання коштів для онкохворих дітей. Відбувся вечір в приміщенні ресторану «Гарден Хол». Обов’язковим дрес-кодом для участі у благодійному балі для жінок були вечірні плаття, чоловіків – класичний костюм. Лозунг заходу – «Побувати на Віденському балу – як опинитися у казці».

Відкрив захід симфонічний оркестр Тернопільської філармонії під керівництвом Миколи Кріля. Також, впродовж вечора гостям представили різноманітні лоти, такі як картини та вишиванки, які тернополяни могли одразу ж придбати. Дивували гостей і виступи дебютантів, фуршет та майстер-класи. Одним із яскравих моментів був розіграш романтичної подорожі у Венецію.

За виручені кошти куплять інфузомат – прилад життєво необхідний для хворих на рак. Пристрій можна використовувати замість крапельниці як своєрідний дозатор. Електронна система приладу дозволяє точно вирахувати дозу та швидкість введення ліків онкохворим дітям. Вкінці вечора традиційно обрали короля та королеву Віденського балу, які станцювали вальс.

Варто додати, що проведення Віденського балу є вагомою подією в житті міста, адже це свідчить про причетність до європейської культури та традицій. Протягом минулих років за виручені кошти вдалося придбати обладнання для діагностики патології зору в дітей, ортопедичні матраци для Петриківського геріатричного пансіонату та частину коштів передати українським бійцям.

Comments

.,.,.,.