У Тернополі проводять флешмоб #LotsofSocks

Тернополян запрошують взяти участь у міжнародному флешмобі #LotsofSocks, що приурочений до дня людей із синдромом Дауна. За зібрані кошти мають організувати відпочинок сім’ям «сонячних» дітей.

Про це пише «Ternopil-trend» з посиланням на сайт міста Тернополя «0352.ua».

Суть акції така, що треба за 21 гривню купити шкарпетки і 21 березня вийти в них десь. Таке число має не тільки прив’язку до дати, а й до кількості хромосом у людей. До слова, одним з таких дітей є Дмитрик, активним розвитком якого займаються батьки. Коли почули цей діагноз, то були вражені, але не впали у відчай. Дитина знаходиться у центрі дитячого розвитку «БебіКо».

Працівники цього закладу кажуть, що послугою «денного догляду» користуються багато сімей і в них переважно малюки від 2 до 6 років. Загалом це активні і життєрадісні діти, яким важливо відчувати доброту інших.

Соціальний працівник цього центру Галина Уханова каже: «Насправді з нашими дітками дуже приємно працювати. Інколи буває не так легко, як би хотілося, бо для того, аби працювати з ними, потрібно мати терпіння».

Її колега Зоряна Митко вказує, що тут дітям створюють усі умови, аби було зручно, оточують увагою і опікою.

У Всесвітній день людей із синдромом Дауна, тобто 21 березня громадськість стараються залучити до такої акції, аби суспільство навчилось спілкуватись із «сонячними» дітьми. У цей день одягають шкарпетки різних кольорів, щоб відчути і передати емоції цих людей. Акцію підтримують і в Тернополі, зокрема ГО «БебіКо».

Ольга Гордієнко як голова цього центру каже, що вони написали проект «Табір» для мами й дитини з інвалідністю. Для його реалізації вони долучаються до всесвітньої акції і обмінюватимуть пару шкарпеток мінімум на 21 гривню. Це символізує набір хромосом.

Мета проекту ‒ допомогти в соціалізації дітям із синдромом Дауна. Участь у ньому братимуть родини з Тернополя і 15 сімей з Луганської області. Після цього мають організувати відпочинок у селі Бояни Чернівецької області.

Comments

.,.,.,.