Тернополян запрошують на перегляд фільму-антиутопії «2020. Безлюдна країна»

Як повідомляє ternopil-trend з посиланням на Pro.te, 24 листопада 2018 року тернополян запрошують на перегляд антиутопічного фільму «2020. Безлюдна країна». Кінопоказ пройде у галереї «Бункермуз». На ньому буде присутній режисер стрічки Корній Грицюк. Початок показу о 19.00. 
Фільм знятий у жанрі мок’юментарі, тобто є ігровим з вигаданими подіями, але стилізованим під документальний. Цей жанр є новим для українського кінематографа. 
Події фільму розгортаються у 2020 році. В результаті укладення ряду міжнародних договорів з Євросоюзом, українцям відкрили кордони до всіх країн і дозволили вільно виїжджати з України. Люди почали масово емігрувати, шукаючи для себе кращого життя. Минуло лише кілька тижнів і країна залишилася практично безлюдною. Шукаючи нову тему для фільму, канадський кінорежисер вирішує поїхати в Україну, щоб поспілкуватися з тими, хто вирішив залишитися і дізнатися, чому вони не послідували за рештою громадян і чи щасливі вони після свого вибору. Він знаходить вісьмох людей, у кожного з яких були свої причини не виїжджати з України. Всі герої на камеру розповідають свої історії. Між ними з’являються кадри українських міст і сіл, у яких зовсім немає людей.
Міжнародна прем’єра стрічки відбулася на кінофестивалі у Котусі в Німеччині. В Україні перший показ пройшов на 47-му кінофестивалі «Молодість» в рамках програми «Форма».
Режисер фільму Корній Грицюк народився в Донецьку у 1991 році. Навчався на філологічному факультеті Донецького національного університету. У 2013 році почав працювати на телебаченні. Працював в кіноіндустрії як сценарист, а згодом як режисер монтажу в фільмах Олександра Шапіро. У 2014-2015 роках зняв декілька власних короткометражних фільмів. 
Робота над стрічкою «2020. Безлюдна країна» почалася в 2016 році і тривала два роки. Бюджет фільму склав 375 доларів.

Comments

.,.,.,.