До Тернополя приїде відома монахиня-цілительниця з Індії

Вже цих вихідних місто відвідає сестра Ліджі, яка допомогає людям справитися з різноманітними життєвими проблемами. Повідомляє «Ternopil.trend».

Монахиня приїхала в Україну з Індії 19 років тому і з того часу допомагає українцям. Сестра Ліджі заснувала монастир на Закарпатті, де вона і проживає.

Зустріч з цілителькою пройде 9 березня в 11 годині дня в храмі Божого Милосердя та Божої Матері Неустанної Помочі, що знаходиться в мікрорайоні Східний.

Сестра Ліджі відома своїми зціленнями навіть у тих випадках, коли іншого порятунку вже немає. Зокрема, вона допомагає справитися з сімейними негараздами, важкими захворюваннями, бездітністю.

За словами монахині, в основному вона приймає людей в монастирі. Однак, щоп’ятниці цілительниця проводить зустрічі у Львові, в суботу та неділю – в інших містах, таких як: Вінниця, Івано-Франківськ, Запоріжжя та Тернопіль.

На зустріч з сестрою Ліджі зазвичай приїжджає чимала кількість людей. Одного разу журналісти підрахували, що за день цілителька прийняла близько семи сотень людей. Тому, через велику кількість бажаючих для зустрічі з монахинею необхідно попередньо реєструватися.

Багато років тому сестра Ліджі й сама ледве вилікувалась від важких недуг. Монахиня хворіла на туберкульоз кісток та менінгіт, майже рік часу не піднімалася з ліжка. За її словами вона почула голос Бога, який велів їхати в Україну і допомагати людям. Сестра Ліджі погодилася і в скорому часі хвороби відступили.

За словами монахині, перш за все в людей проблеми не тілесні, а духовні. І часто саме духовні проблеми стають причиною хвороби тіла. Тому, потрібно розпочинати лікування з духовного світу. Сестра Ліджі радить українцям частіше відвідувати храм та спілкуватися з Богом.

Comments

.,.,.,.