На Тернопільщині священик-блогер влаштував для пенсіонерів українські вечорниці

Відомий на Тернопільщині священик Олексій Філюк, який має свій власний блог у соціальних мережах, організував запальні танці для пацієнтів санаторію у Микулинцях.
Повідомляє «Ternopil.trend».

Справжні українські вечорниці відбулися на територію санаторію в Микулинцях: танцювали всі від старого до малого. Переважна більшість відвідувачів лікувального закладу люди похилого віку, проте незважаючи на вік, пацієнти взяли активну участь у вечорницях і на якийсь момент забули про хвороби.    

Після проходження усіх процедур пацієнти зібралися в холі санаторію і під звуки баяну та гармошки згадали свою молодість. За словами 81-річної пані Марії, вона давно так не танцювала і навіть не згадала про свій вік.

Священик Олексій Філюк, який і виступив організатором заходу, розповів, що ідея влаштувати вечорниці виникла у нього випадково. Хоча на своїй батьківщині у селі Білозірка Лановецького району він постійно влаштовує танці для тих, кому за п’ятдесят. Тому, для жителів Білозірки ці розваги є звичними і вони щонеділі чекають на них як на свято.

В санаторії в Микулинцях отець Олексій Філюк був на лікуванні і вирішив вечори проводити з користю не лише для себе, а й для інших. Спочатку гостей на українських вечорницях було небагато, проте з кожним днем все більше пацієнтів з цікавістю приходили на розваги.

Репертуар вечора – українські пісні. Частенько звучать повстанські пісні, однією з улюблених є пісня «Там під Львівським замком». Виконують і жартівливі композиції, такі як «А калина не верба», «Очерет-осока чорні брови в козака». За словами пацієнтів танці приносять кращий ефект, ніж лікувальні процедури. Відвідувачі санаторію зазначають, що українські вечорниці їх омолоджують.

Comments

.,.,.,.