На Тернопільщині пройшов конкурс маленьких піаністів

Юні кременчани змагалися за звання найкращого піаніста. У місті пройшов конкурс піаністів імені Василя Барвінського. Повідомляє «Ternopil.trend» з посиланням на прес-службу Кременецької міської ради.

Щороку маленькі таланти демонструють свої вміння та майстерність. Загалом у конкурсі взяли участь 80 учасників. Перемогу серед юних піаністів вдалося здобути другокласниці Тетяні Тарасюк та учню четвертого класу Владиславу Нікіфорчуку. Маленьких кременчан нагородили дипломом ІІІ ступеню та грошовим призом. Гру піаністів оцінювало професійне журі – викладачі Тернопільського музичного коледжу. 

Варто додати, що для Владислава Нікіфорчука це вже не перша перемога, тоді як для Тетяни Тарасюк це був дебют у подібних конкурсах. Перемогу дітям допомогли здобути їхні викладачі Тетяна Метельська та Лариса Ковальчук, які увесь час та натхнення вклали у своїх учнів.

Нагадаємо, минулого року Тернопіль відвідав відомий піаніст зі Швеції Любомир Мельник, якого свого часу занесли в Книгу рекордів Гіннеса як найшвидшого піаніста. Піаніст з українським корінням може відіграти 19,5 нот за секунду однією рукою. При цьому людське вухо встигає сприйняти лише музичний потік, не розрізняючи нот.

В Україні музикант відіграв серію концертів. Любомир Мельник розпочав поїздку українськими містами зі Львова. Виступ відомого піаніста змогли подивитися також жителі Луцька, Рівного, Вінниці та Києва. Любомиру Мельнику виповнилося 70 років, проте його виступи постійно збирають чималі аудиторії слухачів.

Під час свого візиту музикант встигнув знятися у кліпі співачки Христини Соловій «Fortepiano». Відео набуло популярності серед глядачів та отримало мільйонні перегляди.

Comments

.