У Тернополі пройде гастрономічний фестиваль «Масниця»

Завтра, 7 березня, у Тернополі стартує  розважально-гастрономічний фестиваль.
Повідомляє «Ternopil.trend».

Захід розпочнеться на Театральній площі і триватиме чотири дні. «Масниця» здивує тернополян та гостей міста насиченою програмою. Зокрема, в четвер пройде фестиваль смаколиків, на завершення дня організатори влаштують запальну дискотеку.

В суботу на площі відбудуться розваги «Любимі вареники та млинці Тараса», в неділю запланований сімейний день, під час якого проведуть майстер-класи народні майстри. Також на вихідних у Тернопіль приїдуть екскурсійні тури з інших міст. Загалом «Масниця» входить у сотню фестивалів для приваблення туристів.

Варто додати, що не лише в Тернополі, а й на території регіону є чимало місць, які приїжджають відвідати туристи як з України, так і з закордону.

У Заліщицькому районі захоплює дух міст, який нагадує собою міст із відомого фільму про Гаррі Поттера. Мова йде про Плебанівський міст. Нещодавно його зображення почали випускати на пам’ятних марках. Споруду облаштували австрійські інженери у 1896 році.

Унікальною пам’яткою природи, яку слід відвідати, є Джуринський водоспад, що знаходиться біля сіл Нирків та Устечко Заліщицького району. Водоспад вважається найбільш рівнинним в Україні, має три каскади, його висота сягає 16 метрів.

Чудово зберігся до наших часів Вишнівецький замок  збудований у 16 столітті. У свій час в ньому проживала князівська сім’я Вишнівецьких, згодом історичною спорудою володіла польська шляхта. На території замку знімали один із сюжетів популярного серіалу українського виробництва «Кріпачка».

Також в Заліщиках знаходиться найбільший в Україні каньйон – Дністровський, який щороку приваблює чимало туристів.

Comments

.,.,.,.