Маленькі тернополяни зможуть випробувати додаток YouTube Kids

Нещодавно Google запустив безкоштовний додаток для дітей YouTube Kids, де вони зможуть переглядати улюблені мультфільми та різні відео.

Про це інформує «Тернопіль-тренд» з посиланням на інформаційний cайт «Studway».

Такий сервіс став «віянням Заходу», адже за 4 роки набирає популярності в американських дітей.

Google повідомляє, що так стане зручніше знаходити відео та обирати канали для найменших. Також сервіс міститиме такий контент, що буде підходити для всієї сім’ї і це не обмежуватиме час перегляду.

Додаток є поліфункціональним і включає різні тематичні плани. Діти можуть не тільки насолоджуватись мультфільмами, а й шукати корисну інформацію для навчання. Вони зможуть переглядати пізнавальні відео для всебічного розвитку, вивчати вірші й пісні. Сервіс передбачає і предметні напрямки, тобто діти з допомогою додатку покращуватимуть свої знання і вміння з різних мов, математики, природознавства та ін.

Компанія Google інформує, що за рахунок реклами цей додаток є безкоштовним, тому його можна сміливо завантажувати на різні гаджети. Усі оголошення позначені як рекламна продукція. Їх можна перевірити вручну.

Також у додатку є спеціальний режим “Схвалені відео”, що дозволяє батькам зробити ряд доступних відео для своїх дітлахів. За допомогою вбудованого таймера можна контролювати час перегляду відеороликів, або ж обмежити його. Додаток зроблений у такий спосіб, що повідомляє дитині, коли сеанс закінчується.

Міжнародна компанія запевняє, що на YouTube Kids не дозволена реклама напоїв, продуктів харчування, роликів чи відеоігор, які не мають відношення до дітей, молодших 12 років.

Comments

.,.,.,.