У пам’ять про кременчанина Андрія Пушкаря відзняли відеоролик

У честь пам’яті про найсильнішого і знаного чоловіка планети, кременчанина Андрія Пушкаря зробили і презентували 8-хвилинний відеоролик. Це мотиваційне відео розповідає про тяжку працю спортсмена, його злети і падіння у вигляді перемог і поразок, а також плани і мрії армреслера.

Про це повідомляє «Teрнопіль-тренд» з посиланням на інтернет-видання «ТЕРЕН».

Відеоролик про Андрія Пушкаря показує зовсім іншу сторону життя спортсмена. У ньому він представлений як люблячий і турботливий батько, чоловік, тобто такий, яким його знало мало людей.

Начальник управління сім’ї, молоді та спорту Тернопільської ОДА Віктор Мацикур каже, що ролик змонтований та показаний організаторами «Кубку Пушкарів». Він коментує, що таке відео надихає на нові звершення та перемоги. Віктор Мацикур додає, що важкі поразки гартують, а в його перемогах ніяких випадковостей не було, а тільки піт і кров та сильні люди світу серед суперників.

Цей ролик показує, що хоч Андрій Пушкар відійшов в інший вимір, проте буде жити у пам’яті кожного, хто знав і поважав спортсмена. Армреслер залишив за собою величезний духовний спадок, тому його приклад надихатиме багатьох на нові перемоги.

У відео Андрій демонструє малюнок, який йому подарували діти на день народження. У деяких кадрах показана сім’я спортсмена, зокрема його дружина і син. Андрій коментує про деталі виховання свого хлопчика. В інших кадрах ідеться про мрію спортсмена зробити спортивний зал, яку він успішно реалізував. Один зал Андрій зробив спеціально для занять армреслінгом, а в проекті у нього був ще інший, набагато більший і функціональніший за існуючий.

Нагадаємо, що відомий шістнадцятиразовий чемпіон світу Андрій Пушкар загинув в автокатастрофі, яка сталась 14 листопада 2018 року. В автівці їхали 3 людей, серед яких був відомий спортсмен та його друг 26-річний Олег Жох із батьком. ДТП трапилось на автотрасі «Київ-Чоп» близько 15 години, де Андрій і батько Олега загинули на місці.

Comments

.,.,.,.