Тернополяни зможуть оцінити нові функції Facebook

Facebook готується запустити нову криптовалюту, яка має розповсюджуватись користувачами месенджера WhatsApp для надсилання миттєвих переказів. Ця соціальна мережа зробила запуск своєї платформи і веде з біржами переговори щодо лістингу.

Про це повідомляє «Тернопіль-тренд» з посиланням на «Pingvin.pro».

Така нова функція дозволятиме користувачам сервісу надсилати електронні перекази як друзям в Україні, так і за кордон. Також творці цього нововведення зосереджують увагу на тому, що криптовалюта буде позбавлена волатильності. Такий курс буде позбавлений від прив’язки до національних валют. Це забезпечить стабільність криптовалюти Facebook у часи фінансової кризи.

Проте зараз офіційного підтвердження інформації від соцмережі немає, також невідомо про майданчики, на яких би мала бути цифрова валюта.

Вважають, що це має відбутись у першій половині цього року.

Також джерела стверджують, що в майбутньому стабільні монети від Facebook будуть доступними як для користувачів цієї соцмережі, так і для мережі Instagram. Це потужний виклик, адже аудиторія цих сервісів дорівнює мільярдам людей зі всього світу.

Над проектом працюють більше 50 інженерів, тому ця нова команда вивчає більшість різних додатків для реалізації такого задуму.

Нагадаємо, що Facebook дозволятиме користувачам популярної соцмережі видаляти інформацію про переходи на інші сайти чи взаємодію з різними додатками. У такий спосіб кожен зможе стирати дані про авторизацію на веб-сайтах і додатках.

Фінансовий директор Facebook Девід Венер вказав, що очищення історії для них створюватиме деякі незручності, адже не буде достатньо даних для таргетованої реклами.

За аналізом соцмережі користувачі на такі зміни налаштовані позитивно.

 

Comments

.,.,.,.